Austria z najlepszymi walizkami

Dla mnie wakacje były czasem w którym zasługiwałam na odpoczynek. W tym roku wraz z chłopakiem zamierzałam odwiedzić Wiedeń. Było to miasto z piękną tradycją gdzie kwitło życie kulturalnej Europy. Nie którzy twierdzili, że było równie twórcze jak Paryż.

Zabrałam nową walizkę na wyjazd do Wiednia 

walizki marki samsonite - wyprzedażUznałam, że chciałabym je kiedyś zobaczyć. Mój chłopak uwielbiał podróżować dlatego uznaliśmy, że następne wakacje spędzimy w Austrii. Z wykształcenia był historykiem dlatego chętnie dał się namawiać na wizyty w kluczowych miejscach. Jednak przed wyjazdem musieliśmy się jakoś zapakować. Pogodę zapowiadano na wielkie upały. Tamten rejon Europy był o wiele bardziej upalny i trzeba było się co do niego dostosować. Na szczęście nasze nowe walizki marki samsonite – wyprzedaż były bardzo pojemne. Kupiłam je jakiś czas temu na wyprzedaży organizowanej przez pewien sklep. Promocyjna cena oraz dobrej jakości materiały sprawiły, że chciałam je mieć. Dodatkowo ja wybrałam sobie taką w żółtym kolorze. Jej atrakcyjna cena to nie tylko jedna z wielu zalet. Okazało się, że jest bardzo przestrzenna i można w niej zmieścić sporo rzeczy. Na tygodniowy wyjazd do Wiednia musieliśmy ich trochę mieć. Zawsze i tak braliśmy ze sobą to co jest najpotrzebniejsze. Jednak teraz zależało nam na dobrym wyglądzie nowych walizek. Wiedeń jest jedną ze stolic mody dlatego nie chciałam wyglądać w tym mieście jakbym pochodziła z biednych miejsc. Na szczęście styl naszych nowych walizek był na wysokim poziomie i nie wstydziłam się ich zabrać do Austrii.

Wyprzedaż, którą spotkałam jakiś czas temu była dla nas nie zwykle udana. W tym sklepie kupiłam jeszcze dwa bidony, które również często zabierałam na liczne wycieczki. Wiedeń miał się stać przygodą naszego życia. Nie mogłam się doczekać.