Cicha deska do naszej łazienki

Jakiś czas temu skończyliśmy remont naszej łazienki. Długo się nad tym zastanawialiśmy i długo się do tego przymierzaliśmy. Głównie zależało nam na tym, aby wymieć toaletę i wannę. Na szczęście udało nam się. Zastanawialiśmy się nad określonym rodzajem deski sedesowej.

Deska do łazienki jak marzenie

deski wc wolnoopadającePo dyskusji z moim mężem uznaliśmy, że w naszym przypadku najlepsza będzie deska wc wolnoopadająca. Taki rodzaj deski sedesowej posiada bardzo wiele plusów. Jakich? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że deski wc wolnoopadające są po prostu ciche. To bardzo duże ułatwienie. Zwłaszcza kiedy ma się w domu małe dzieci i kiedy korzysta się z toalety nocą. Mieliśmy do tej pory bardzo duży problem z nocnym trzaskaniem deską – także w ciągu dnia. Na szczęście obecna deska sprawdza się rewelacyjnie. Nie ma już między nami kłótni dotyczących nocnych – łazienkowych hałasów. Deska sedesowa świetnie się sprawdza. Bardzo dużym atutem jest to, że nasza deska sedesowa jest wytworzona z warstwy chromowanej. Mało kto wie, że posiada ona właściwości antybakteryjne. Co ciekawe, udało nam się znaleźć ją w tym samym kolorze co całość muszli klozetowej. Czyli białej. Udało nam się ją kupić w bardzo dobrej cenie. Ceny są różne. Wszystko jest uzależnione przede wszystkim od wielkości, funkcji danej deski. Naszą kupiliśmy za około czterysta złotych. Jednak wiem, że można znaleźć w dużo niższych cenach. Nasza deska sedesowa ma również bardzo mocne mocowania.

Jeszcze jednym atutem jaki posiada nasza deska sedesowa i dlaczego polecam ją w przypadku małych dzieci to fakt, że deska wolnoopadająca zapobiega przytrzaśnięciu palców, rączek naszych dzieci. Niestety w przypadku wcześniejszego modelu, zdarzały nam się takie sytuacje. Teraz na szczęście nie mamy z tym żadnego problemu.