Co może zaoferować producent reklam świetlnych?

Reklamy świetlne stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Są widoczne i w dzień i w nocy, doskonale się prezentują na elewacji budynku, można je także stosować w pomieszczeniach. Dostępne są w różnych wzorach i kolorach, tak żeby każdy klient mógł zadecydować, która opcja odpowiada wszystkim jego potrzebom.

Nowoczesne i efektowne reklamy świetlne

producent reklam świetlnychNajlepiej jest oczywiście kupować reklamy świetlne prosto od producenta. W ten sposób nie trzeba płacić pośrednikom i można zaoszczędzić na reklamie. Co może oferować producent reklam świetlnych? Na pewno popularne są neony. Można je zawieszać na przeszklonych drzwiach, oknach, a także na ścianach. Mają zawsze intensywne barwy i świecą się równomiernym blaskiem. Zwykle wykonuje się z nich krótkie napisy takie jak ,,Zapraszamy”, czy ,,Otwarte”, jak również małe logo firmy to zawieszenia nad barem czy recepcją. Druga opcja to kasetony podświetlane. Są one zwykle robione z dibondu. Do wyboru są kasetony jednostronne, które przylegają do ściany, jak również dwustronne, które mogą pełnić rolę szyldu reklamowego. Montowane są one jednym bokiem do ściany, taka by obie strony były dobrze widoczne. Kasetony zwykle mają formę prostokąta, choć można zamówić też kasetony kwadratowe czy okrągłe. Ze względu na wielkość można na nich umieszczać większą ilość tekstu np. slogan reklamowy firmy. Z reklam świetlnych warto też wymienić podświetlane litery. Często sa wybierane przez sklepy i butiki. Duże, kolorowe litery będą widoczne na elewacji.

Neony, kasetony, czy litery podświetlane to tylko kilka z wielu wariantów reklam świetlnych, jakie może dla nas wykonać producent. W ofercie najlepszych producentów na pewno bez problemu da się znaleźć jeszcze więcej ciekawych opcji, które będą pasowały do danego przedsiębiorstwa.