Często korzystam z polecanych wypożyczalni samochodów

Ostatnio bardzo dużo podróżuję po całym kraju. Jeżdżę służbowo, ale najlepsze jest to, że nie korzystam z firmowego samochodu. Wolę podróżować pociągiem, a jeśli muszę się przemieścić gdzieś nagle i niespodziewanie to po prostu wynajmuję samochody w wypożyczalni. Teraz ceny w wypożyczalniach są tak niskie, że mojej firmie opłaca się to o wiele bardziej niż służbowy samochód.

W kilku wypożyczalniach jestem stałym klientem

polecana wypożyczalnia samochodów w cieszynieMoja praca polega na nadzorowaniu pewnych inwestycji deweloperskich, które realizowane są w kilku większych miastach kraju. Ostatnio bardzo często jestem na południu, bo nadzoruję ogromną inwestycję w Cieszynie. Centrala firmy, w której pracuje znajduje się około stu kilometrów od miejsca inwestycji. No i jak tylko mam być na miejscu to wsiadam w pociąg i za półtora godziny jestem w Cieszynie. Zaraz przy dworcu kolejowym działa tam polecana wypożyczalnia samochodów w Cieszynie, więc korzystam z jej usług, jeśli potrzebuję pojeździć po mieście i coś pozałatwiać. W wielu takich polecanych wypożyczalniach w Polsce jestem stałym klientem, ale w Cieszynie auta wypożyczam regularnie od roku. To jest bardzo dobra lokalna firma, której pracownicy doskonale mnie już znają. Wiedzą, że jak przychodzę to biorę to samo małe miejskie auto co zawsze. Za wynajem samochodu moja firma płaci sto złotych netto za dobę – to cena po uwzględnieniu moich rabatów dla stałego klienta.

Moja praca jest bardzo ciekawa a ja przywykłem do podróżowania do Cieszyna pociągiem. Generalnie nie jestem za dobrym kierowcą, więc w pociągu czuję się bezpieczniej. A na miejscu wypożyczam samochód i jeżdżę wszędzie tam gdzie potrzebuję. To wygodne rozwiązanie, a wynajęcie samochodu w polecanej wypożyczalni zajmuje mi piętnaście minut, bo jestem tam stałym klientem.