Dekoracja mieszkania przy współpracy z projektantem

Wystrój każdego wnętrza jest nierzadko bardzo trudnym wyzwaniem. Widząc piękne zdjęcia aranżacji mieszkań w Internecie, marzymy, żeby nasz dom też tak wyglądał. Często jednak nie mamy czasu i możliwości na zrobienie podobnej kompozycji. Warto wtedy pomyśleć o zatrudnieniu projektanta wnętrz. Jest to osoba, która nie tylko zaprojektuje nasze wnętrze, ale także pomoże w zakupie mebli oraz dodatków.

Wielofunkcyjne podwójne narożniki idealne do pokoju dziennego

podwójny narożnikJednym z miejsc, które powinno być przez nas zdefiniowane jest salon, ponieważ to właśnie w nim spędzamy najwięcej czasu, wypoczywając i spotykając się z rodziną i przyjaciółmi. Jest to także pomieszczenie, którym możemy się pochwalić przed znajomymi. Dlatego tak ważna jest współpraca doświadczonej osoby, potrafiącej dopasować wnętrze do naszej osobowości i zamiłowań. Najważniejszym meblem w salonie jest kanapa narożna, mebel do relaksu i spotkań towarzyskich. Idealnym rozwiązaniem, dla osób ceniących sobie wygodę i estetykę wykonania jest natomiast podwójny narożnik, dający możliwość stworzenia z jednego wygodnego mebla dwóch funkcjonalnych części. Narożnik dzieli się na sofę z podłokietnikiem oraz leżankę. Sprawdza się to w przypadku kiedy nie mamy zbyt wiele miejsca w salonie lub chcemy spędzić chwilę w samotności. Sofa jest przeznaczona do wygodnego siedzenia, natomiast szezlong do krótkiej drzemki. Dodatkowo kanapa posiada przydatną funkcję spania.

Do podwójnego narożnika projektant może nam pomóc w dopasowaniu ciekawych dodatków tj. jednobarwne, przytulne poduszki dekoracyjne. Salon nie może się też obyć bez modnego stolika kawowego oraz witryny na pamiątki, zdjęcia lub książki. Dobrym pomysłem jest także samodzielne zrobienie drewnianego podłokietnika do kanapy służącego jako kolejny stolik.