Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne

Obecnie prawie każdy z nas posiada w domu drukarkę, gdyż mamy komputer i często potrzebujmy coś wydrukować dla siebie, do pracy czy dla dziecka. Jednak domowe modele nadają się jedynie do drukowanie na różnego rodzaju papierze.

Do czego służą urządzenia wielofunkcyjne?

urządzenia wielofunkcyjne atexcoNa rynku znajdziemy przeróżne modele drukarek, ale też urządzeń wielofunkcyjnych. Ich różnica głównie polega na funkcjach jakie spełniają. Na drukarce jedynie wydrukujemy zdjęcia i dokumenty, natomiast na urządzeniu wielofunkcyjnym do domowego użytku także zeskanujemy i skserujemy dokumenty. Jednak w sprzedaży znajdziemy urządzenia wielofunkcyjne Atexco, które są przeznaczone do przemysłowego wykorzystania, ponieważ pozwalają na drukowanie na różnych rodzajach materiałów. W zależności od modelu urządzenia może to być bawełna, len, lycra, jersey czy inne rozciągliwe tkaniny. Z tego względu urządzenia te są szeroko wykorzystywane w zakładach produkujących ubrania, tkaniny z nadrukami czy w szeroko rozumianej branży reklamowej. Dzięki takiej drukarce można bez problemu produkować flagi reklamowe, dowolne napisy i grafiki na płótnach i dużych rozmiarach czy tworzyć niepowtarzalne komplety pościeli, poszewek lub tekstyliów domowych. Firma Atexco jest znanym i cenionym chińskim producentem tego typu urządzeń, które są dostępne w wielu modelach różniących się nie tylko zastosowanie, ale także wielkością i sposobem drukowania. Może to być wielofunkcyjne urządzenie do druku sublimacyjnego lub pigmentacyjnego, które znacznie się różnią.

Są to przede wszystkim profesjonalne urządzenia, których nie kupimy w sklepie ze sprzętem komputerowym. Cena takiego sprzętu jest też znacznie wyższa niż zwykłej drukarki czy urządzenia wielofunkcyjnego przeznaczonego do domowego użytku.