Drzwi zrobione ze szkła – Śląsk

Kilka lat temu, a dokładniej będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu musiałam poszukać sobie całkiem nowej pracy. I tak bardzo szybko w toku poszukiwań zdecydowałam się, że jednak założę swoją własną firmę i będę produkować drzwi stworzone głównie ze szkła. Skąd taka decyzja?

Nowe i używane drzwi zrobione ze szkła na Śląsku

drzwi szklane śląskJakiś czas temu zdecydowałam się, że zostanę producentem drzwi i okien. Warto tutaj wspomnieć, że produkuję głównie drzwi szklane, ale też w mniejszym stopniu takie stworzone z drewna czy też z tworzywa sztucznego. Moim głównymi klientami są właściciele zarówno dużych jak i małych sklepów, którzy polecają mi stworzenie całej witryny sklepowej wraz ze szklanymi drzwi. Rozpoczęłam swoją działalność na Śląsku. Początkowo można było mnie wyszukać w wyszukiwarce wpisując następującą frazę – drzwi szklane śląsk, aktualnie nie trzeba używać wyrazu śląsk, wystarczy samo drzwi szklane. Teraz działam również na rynku międzynarodowym. Dlaczego postanowiłam produkować drzwi? Zanim do tego przejdziemy warto także wspomnieć, że zajmuję się nie tylko produkcją. Poza nią także skupują i odsprzedaję drzwi (głównie szklane, ale nie tylko). Na wspomniany we wstępie czas przypada wielki kryzys ekonomiczny, który został spowodowany przez bardzo duży krach na giełdzie papierów wartościowych. Strawiłam w owym czasie pracę na etacie i postanowiłam, że założę swoją własną jednoosobową działalność gospodarczą polegającą na produkcji i sprzedaży drzwi szklanych i innych.

Okazało się bardzo szybko, że miałam dobry pomysł, bowiem takie drzwi w owym czasie był towarem poszukiwanym. Teraz jest podobnie, dzięki czemu mogę stale się rozwijać. Zaczynałam od jednego miast na Śląsku, potem sprzedawałam drzwi na całym Śląsku, a teraz na całym świecie.