Efektowny taras dzięki deskom kompozytowym

 

Drewno kompozytowe jest mieszaniną mączki drzewnej oraz PVC. Doskonale nadaje się na taras, posiada odpowiednie parametry, co sprawia, iż jest odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Deski kompozytowe wyglądają efektownie, pozbawione są sęków, mają równą powierzchnię. Materiał ten ma wiele zalet, doskonale nadaje się na taras, jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego drewna.

Deski kompozytowe odporne na działanie czynników zewnętrznych

producent desek kompozytowychMateriał jest trwały, nie wymaga malowania, do złudzenia przypomina wzory wykonane z drewna. Producent desek kompozytowych oferuje wysokiej jakości wyroby, które są łatwe w montażu. Kompozyt wyróżnia się doskonałymi właściwościami. Warstwa zewnętrzna desek składa się z polimerów. Materiał jest wytrzymały, dzięki czemu służy przez wiele lat, wygląda bardzo efektownie, zapewnia komfortowe miejsce do odpoczynku. Osoby, które chcą posiadać atrakcyjny taras z pewnością będą zadowolone z tego typu desek. Produkowane są w trosce o środowisko. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości PVC nie zawierają toksycznych substancji. Drewno kompozytowe jest bardzo trwałe, nie chłonie wilgoci oraz żadnych płynów, dzięki czemu zachowuje swój efektowny wygląd. Jest odporne na działanie tłuszczu, łatwo utrzymać je w czystości. Wystarczy zastosować wodę i odpowiedni detergent. Deski nie wymagają szlifowania i olejowania, ich pielęgnacja nie jest czasochłonna.

Ich zaletą jest także duża odporność na szkodliwe działanie promieniowania UV. Dzięki nim można urządzić taras zgodnie ze swoimi potrzebami oraz preferencjami. Są gustowne, dlatego są często stosowane jako zamiennik drewna. Charakteryzują się naturalnym wyglądem, są bardzo trwałe. Nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem różnorodnych zjawisk atmosferycznych. Nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji.