Gdzie korzystnie wymienić walutę w Warszawie?

 

Ostatnio wróciłem z pracy za granicą. Wypłatę dostawałem do ręki w tamtejszej walucie. Teraz po powrocie do kraju chciałem wymienić walutę na złotówki. Ponieważ była to dość duża suma, nie chciałem na tym stracić. Zależało mi aby wymienić gotówkę w jakimś rekomendowanym punkcie. Postanowiłem najpierw rozejrzeć się na rynku kantorów i nie podejmować decyzji pochopnie.

Znalazłem korzystny kantor w Warszawie

korzystna wymiana walut - WarszawaSwoje poszukiwania rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: korzystna wymiana walut – Warszawa i zacząłem przeglądać wyniki. Wybierałem tylko te punkty wymiany walut, które miały pozytywne opinie klientów i internautów. Spośród wielu nazw firm, szczególnie wyróżniała się jedna. Miała pozytywne opinie. Jej klienci podkreślali szczególnie, że ceny są konkurencyjne oraz że można je indywidualnie je negocjować. Było to dla mnie bardzo ciekawe rozwiązanie. Sprawdziłem adres kantoru. Znajdował się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Mogłem tam iść pieszo, ale ponieważ miałem przy sobie dość sporą ilość gotówki zdecydowałem się pojechać autem i skorzystać na miejscu z o kamerowanego parkingu należącego do kantoru. Wcześniej zadzwoniłem do właściciela zapytać czy nie będzie problemu z jednorazową wymianą tak dużej sumy, jaką dysponowałem. Miły pan odpowiedział mi, że są przygotowani na takie transakcje.

Na miejscu zostałem bardzo fachowo obsłużony. Ponieważ miałem do wymiany sporą sumę udało mi się wynegocjować całkiem niezły kurs wymiany. Był on korzystny dla obu stron. Miałem również możliwość skorzystania z osobnego pokoju z racji na dużą sumę pieniędzy, której liczenie potrwało sporo czasu. Byłem bardzo zadowolony z tak profesjonalnej obsługi klienta. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował wymienić walutę z pewnością skorzystam z ich usług.