Idealna kurtka na wiosnę

Każdy z nas ma w domu odzież, która mimo zużycia i zniszczenia należy do naszej ulubionej. Często nie potrafimy się z nią rozstać i to po interwencji bliskiej nam osoby, która z nami mieszka ląduje ona w koszu na śmieci. Bywa, że mamy urazę, ale po jakimś czasie nam przechodzi i inwestujemy w nowy produkt.

Najlepsze kurtki wiosenne

kurtka przejściowa pikowanaTak właśnie dzieje się między innymi z kurtkami, które potrafimy mieć nawet dziesięć lat oraz dłużej. Bez wątpienia warto swoją garderobę raz na jakiś czas oczyścić i wyrzucić stare rzeczy i wprowadzić do niej trochę nowości. Powinna się w niej znaleźć kurtka przejściowa pikowana, które idealnie sprawdzi nam się w okresie wiosenno-letnim. Jednak warto, aby nie posiadała ona zbyt grubego pikowania i nie była zbyt ciepła. Takie modele kurtek powinny być lekie i przewiewne. Wiadomo, że pogoda w tym okresie lubi nam płatać figle w związku z tym, raz może być naprawdę bardzo ciepło, a raz nieco chłodniej. Dlatego taka przejściówka to świetna opcja na taką zmienną pogodę. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na to co bardziej nam się przyda jako dodatek: kaptur, a może jednak stójka. Warto zauważyć, że kurtkę przejściową pikowaną możemy zakupić w wersji eleganckiej jak i sportowej. Jeśli lubimy styl sportowy to wersja z kapturem idealnie będzie nam pasowała do jeansów, bądź dresów. Natomiast elegancka przejściówka dopełni naszą codzienną stylizację do pracy. Kurtka przejściowa noszona jest przez wszystkich, bez względu na płeć. Kochają ją kobiety, mężczyźni, a także dzieci.

Zakupując kurtkę pikowaną warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na jej funkcjonalność. Najlepiej zakupić taką, która kolorystycznie będzie nam pasowała do naszej odzieży. Polecana jest taka w kolorze czarnym, brązowym, bądź szarym, która dopasuje się do reszty.