Ile kosztuje oklejenie szyb w oknach folią?

Właściciele domów jednorodzinnych coraz częściej decydują się na oklejenie szyb w oknach folią. Jest to najprostsza droga do tego, żeby okna nabrały nowych właściwości. Można okleić szyby folią antywłamaniową, przeciwsłoneczną, ozdobną albo ochronną. Można też wybrać jedną folię, która będzie miała jednocześnie wszystkie powyższe właściwości.

Oklejenie jednej szyby to niewielki koszt

niedrogie oklejanie szyb w warszawieZacznijmy od tego, że decydując się na oklejenie szyb w domowych oknach trzeba zacząć od znalezienia producenta, od którego kupimy folię. Jej zamówienie jest pierwszym krokiem, ale najważniejszym. Od jakości kupionej folii będzie zależeć to jak długo będzie spełniać swoje właściwości. Najlepsze folie powinny działać w ten sam sposób przez około pięciu lat. Jak już zamówimy wybrany rodzaj folii to trzeba znaleźć firmę, która ją na szyby w naszych oknach naklei. I tutaj warto spojrzeć na firmy działające w stolicy, bo tam właśnie oferowane jest bardzo często niedrogie oklejanie szyb w Warszawie. O firmę do przyklejenia folii warto też zapytać producenta, od którego kupujemy folię. A jeśli chodzi o koszty to oklejanie szyb jest naprawdę niedrogim przedsięwzięciem. Za metr kwadratowy powierzchni oklejonego okna firmy liczą sobie średnio dwadzieścia złotych. Oklejenie jednego dużego okna będzie kosztowało około stu złotych. Ceny folii natomiast zależą od jej producenta oraz od jej rodzaju i właściwości.

Planując oklejenie domowych okien poszukajmy producenta, który oferuję folię wysokiej jakości w dobrej cenie. Do przyklejenia folii trzeba poszukać firmy solidnej, która zna się na swojej pracy. Można wziąć firmę z polecenia producenta, a większość sprzedawców folii ma swoje zaprzyjaźnione ekipy, które zajmują się jej przyklejaniem. Wtedy możemy mieć pewność, że montaż folii wykonany zostanie prawidłowo.