Ile kosztuje pistolet do masażu?

 

Kiedy doskwiera nam ból mięśniowy, najczęściej robimy sobie ciepły prysznic i prosimy bliską nam osobę o wykonanie masażu. Jednak czasem bywa, że jest to niewystarczające działanie, ponieważ źródło bólu znajduje się w głębokich warstwach mięśni.

Kiedy przydaje się pistolet masujący?

pistolet do masażu cenaBól w mięśniach może nam dokuczać z wielu powodów. Zbyt intensywne treningi, przyjmowanie niewygodnych pozycji przez dłuższy czas czy nawet zbyt długie siedzenie przy biurku. To wszystko może skutkować silnym bólem w obrębie poszczególnych partii mięśni. Jeżeli jego źródło jest w głębokich warstwach, to może pomóc jedynie pistolet do masażu cena jego kształtuje się na poziomie trzystu – czterystu złotych. Jest to urządzenie masujące o niewielkich rozmiarach, które można wszędzie ze sobą zabrać. Gwarantuje ciszą i skuteczną pracę, opartą na wibracjach o różnej częstotliwości. W sprzedaży znajdziemy kilka modeli tychże urządzeń i przeważnie mają one w zestawie kilka, zamiennych głowic, które są przeznaczone do różnych części ciała. Mogą to być: widełki, płaska, okrągła lub podłużna końcówka. Pistolet jest wyposażony w regulację intensywności wibracji, przez co bez problemu dostosujemy siłę działania do naszych wymagań. Stosując pistolet do masażu, można rozluźnić spięte mięśnie, rozmasować obolałe miejsce czy nawet pozbyć się cellulitu dzięki wibracyjnemu działaniu. Jest to urządzenie przeznaczone do domowego użytku, które bardzo łatwo się obsługuje. Może działać podłączone do ładowarki lub bezprzewodowo.

Tego typu urządzenia znajdziemy przede wszystkim w sklepach medycznych lub sportowych. Każdy z nas może z niego skorzystać kiedy poczuje taką potrzebę. Mogą go bezpiecznie stosować osoby w każdym wieku, samodzielnie lub przy pomocy innych osób.