Interesujące krzesło z kołatką

 

Uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami, zarówno jeżeli chodzi o dom, jak i o moje ubrania. Staram się by wnętrza w mieszkaniu moim i męża były bardzo modne i stylowe. Ale jednocześnie bardzo lubię by w moim domu było przytulnie. Nie lubię sterylnych wnętrz, stawiam na ciekawe połączenia kolorów i stylów. Ostatnio udało nam się odmienić naszą jadalnię.

Krzesła pikowane z kołatką wybraliśmy do jadalni

krzesło pikowane z kołatkąJestem wielką fanką krzeseł z kołatką, szczególnie takich pikowanych. Pierwszy raz krzesło pikowane z kołatką zobaczyłam na targach meblowych w Warszawie. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy, że krzesła o takim designie w ogóle istnieją. Krzesło, które zobaczyłam na targach było całe czarne. Było ono pikowane, a w niektórych miejscach znajdowały się srebrne nity. No i oczywiście z tyłu była też kołatka. Wszystko to wyglądało bardzo elegancko, ale jednocześnie interesująco, więc pomyślałam wtedy, że chcę mieć kiedyś takie krzesła w domu. Dlatego też jak tylko nadarzyła się okazja i robiliśmy w domu przemeblowanie jadalni to od razu wiedziałam jakie krzesła kupimy. Kiedy szukaliśmy odpowiednich krzeseł dowiedziałam się, że kiedyś takie kołatki doczepiano do krzeseł by łatwiej było je przenosić. Teraz jednakże są raczej po prostu ozdobą. Do jadalni wybraliśmy krzesła tapicerowane pikowane w pięknym turkusowym kolorze, który jest bardzo nowoczesny. Z tyłu oprócz kołatki są też nity, które nadają krzesłu trochę rockowy klimat.

Krzesła, które wybraliśmy do jadalni prezentują się w niej niesamowicie. Choć wyglądają one na bardzo nowoczesne przez przyczepioną z tyłu kołatkę i dużo nitów to komponują się świetnie z białym, dużym stołem w stylu wiktoriańskim. Bardzo podoba mi się te połączenie nowoczesności z klasyką. Wygląda to bardzo ciekawie i sprawia, że wnętrze jest bardzo designerskie.