Jak wygląda Kross Lea 1.0?

 

Kross to polska firma z trzydziestoletnim doświadczeniem na rynkach polskich i zagranicznych. Jest znana głównie jako producent rowerów, lecz zajmuje się także produkcją osprzętu, akcesoriów oraz odzieży sportowej przeznaczonej dla cyklistek i cyklistów. 

Niezawodny Lea 1.0 od Krossa

kross lea 1.0Firma Kross specjalizuje się w produkcji rowerów górskich, a jej flagowymi jednośladami z serii dla kobiet są modele Lea. Ten, który omówimy jest pierwszym w serii, czyli najbardziej podstawowym. Jednak warto zauważyć, że do jazdy rekreacyjnej, nie będzie nam potrzebny rower o lepszych parametrach. W Lea 2.0 jest wszystko, czego potrzeba, a porównując jego cenę z konkurencją, również wychodzi na plus. Warto podkreślić, że jeżeli przedmiotem wyboru jest rower dla pań, to wielkie znaczenie ma tu jego wygląd. W serii Lea mamy do wyboru wiele oryginalnych zestawów kolorystycznych. Trzeba nadmienić, że malowanie jest bardzo delikatne, utrzymane w delikatności kobiecego stylu bycia. Kross Lea 1.0 możemy zakupić w sklepie internetowym producenta, jak również u jego autoryzowanych przedstawicieli. Tam mamy gwarancję, ze produkt jest fabrycznie zapakowany, nieuszkodzony i gotowy do jazdy. W przypadku, gdy napotkamy oferty sklepów, które sprzedają Krossy w zaskakująco niskich cenach, możemy mieć pewność, że nie są to oryginalne rowery. Zresztą podobne praktyki są zmorą niemal już wszystkich, popularnych producentów jednośladów. Dlatego jeśli wybieramy zakup w sklepie internetowym, niech to będzie taki o najwyższym stopniu zaufania klientów.

Rowery Lea 1.0 są wykonane z bardzo lekkiego aluminium, dzięki czemu cała konstrukcja jest wyjątkowo lekka i odpowiednio sztywna. Zastosowany w tym modelu osprzęt jest w całości firmowy i pochodzi od najlepszego dostawcy z Japonii.