Jak zadbać o siebie – trener osobisty i depilacja

W obliczu współczesnej pogoni za pieniądzem i lepszą jakością życia, często zapominamy o nas samych. Spędzając długie godziny w pracy i zajmując się wychowaniem dzieci brakuje nam czasu na odpoczynek i chwilę relaksu. Czas to zmienić i zadbać o własne potrzeby!

Depilacja laserowa i inne zabiegi gwarantujące nieskazitelność skóry

Depilacja laserowaMedycyna estetyczna i gabinety kosmetyczne oferują obecnie bardzo szeroką gamę zabiegów poprawiających wygląd oraz samopoczucie. Nie każdy z nich musi być fanaberią lub niepotrzebnym wydatkiem. Wiele z nich jest szansą na zwalczenie kompleksów, przykrych dolegliwości lub po prostu zaoszczędzenie czasu na codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Taką właśnie usługą jest depilacja laserowa. Jej największą zaletą jest to, ze usuwa owłosienie na zawsze. Każda z pań wie, jak uporczywe jest ciągłe golenie nóg, pach, czy okolic bikini – zwłaszcza latem. Dzięki zabiegowi z użyciem lasera ten problem nas już nie dotyczy. Jest to także doskonała alternatywa dla osób borykających się z wrastającymi włosami i innymi problemami dermatologicznymi. Co prawda depilacja jednaj partii ciała wymaga kilku zabiegów, które – warto dodać – tanie nie są, jednak zapewne wymagają podobnych nakładów pieniężnych, co suma środków wydanych na depilację przez całe życie. Innym zyskującym na popularności zabiegiem jest mezoterapia, która powoduje odmłodzenie i poprawienie jakości skóry. Usuwa wszelkie:

  • drobne zmarszczki,
  • przebarwienia,
  • sińce pod oczami,
  • uszkodzenia posłoneczne,
  • blizny trądzikowe,
  • rozstępy,
  • cellulit,
  • tkankę tłuszczową.

Można ją wykonywać na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, ramionach i powiekach. Skuteczność tego zabiegu jest spowodowane wstrzykiwanym osoczem bogatopłytkowym, które pobudza produkcję włókien kolagenowych, elastyny i powoduje powstawanie nowych sieci naczyń krwionośnych.

Trener osobisty pomocą w dążeniu do zgrabnej sylwetki

trening indywidualnyNiejeden i niejedna z nas wielokrotnie próbowali zmusić się do ćwiczeń fizycznych. Na początku były wielkie chęci, motywacja, następnego dnia zakwasy, trzeciego brak czasu i płacz dziecka. Kolejne to już tylko objadanie się i frustracja. W tym, by schemat ten więcej się nie powtórzył pomorze trener osobisty. Co prawda jest od droższy niż grupowe zajęcia fitness, jednak doskonale motywuje i dopasowuje się do rytm Twojego tygodnia, dzięki czemu nie użyjesz już wymówki nie mam czasu. Jego dodatkowym atutem jest to, że dopasuje ćwiczenie do twoich potrzeb i możliwości, dzięki czemu będą efektowniejsze, a Ty szybciej zobaczysz rezultaty.

Salon fryzjerski początkiem metamorfozy

Salon fryzjerskiW życiu kobiet często nowa fryzura, oznacza nowy początek. Jeśli do tej pory nie miałaś czasu by odświeżyć włosy, ożywić kolor, poddać się zabiegowi regeneracyjnemu, to teraz jest dobry moment. Skorzystaj z usług stylisty fryzur, który najlepiej dobierze kształt i kolor fryzury do Twojej karnacji, koloru oczu i kształtu twarzy. Dzięki temu nie popełnisz błędu w pochopnym ścięciu lub nie pasującej Ci fryzurze. Włosy są ozdobą każdej kobiety – ich nowy wygląd na pewno doda Ci pewności siebie i poprawi samopoczucie! Ostatni na liście – ale nie najmniej ważny – jest salon kosmetyczny. Wykonasz w nim wiele zabiegów zarówno odmładzający, regenerujących, oczyszczających jak i upiększających. To przyjemność, której żadna z nas nie powinna sobie odmawiać. Pamiętaj, że oczy i dłonie to pierwsze elementy, na które zwracamy uwagę przy poznaniu się. Dlatego tak ważne jest, by skóra była promienna, zrelaksowana, a dłonie zadbane. Od razu dostrzeżesz różnicę w tym jak postrzegają Cię inni.


Więcej w temacie można znaleźć na takich stronach jak:


Krótkie podsumowanie

Regularne poświęcanie czasu na dbanie o siebie da Ci nie tylko ładniejszy wygląd, ale także energię do działania i pewność siebie. Nawet jeśli jesteś zabieganą panią domu – pamiętaj, że szczęśliwa mama to także uśmiechnięte dzieci. 

Leave a Comment