Jak zdobyć pakiet hostingowy?

Liczba firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych jest niezwykle duża, gdyż ruch, jaki biznes generuje w sieci internetowej też wcale nie jest mały. Nie bez powodu zainteresowanie tworzeniem ładnych i unikatowych stron jest tak wysokie. Przyspiesza to znacznie zdobywanie nowych klientów przez przedsiębiorstwa, szczególnie w handlu.

Agencja może zdobyć pakiet do odsprzedaży

pakiety resellerDla agencji marketingowych i informatycznych, które budują dla swoich klientów strony, a następnie dbają o ich pozycję ,przygotowano specjalistyczne pakiety, dzięki którym mogą oni oferować klientom kompleksowe usługi, od projektu, po hosting. Klient, który zdecyduje się na usługi takiej agencji, płaci tylko jedną fakturę, dla agencji, która następnie rozlicza się z firmą, która zapewnia hosting. W skład pakietu wchodzi zawsze wiele kont, co pozwala uzyskać cenę stosowną dla hurtowej sprzedaży. Jeżeli zdecydujemy się kupić pakiety reseller odsprzeda konta swoim klientom. Zarabiają na tym zarówno agencje marketingowe jak i firmy, które udostępniają swoje serwery, ponieważ jest to splątany łańcuch zależności, który ułatwia życie każdej ze stron. Takie pakiety można łatwo zdobyć, wystarczy jedynie posiadać firmę, która będzie mogła wystawiać faktury klientom. To o wiele lepsze rozwiązanie, niż program partnerski, gdzie jedynie poleca się usługi hostingowe klientom, a oni muszą wykupić je samodzielnie, gdyż przez to zarabiamy i poprawiamy też swój wizerunek.

W dobie szybkiego internetu i szybkich pieniędzy, przedsiębiorcy chcą mieć wszystkie usługi informatyczne w jednym miejscu, a my nie zawsze możemy pozwolić sobie na posiadanie własnej infrastruktury serwerowej, wraz z jej obsługą administracyjną. W takich przypadkach pakiety będą dla nas idealnym rozwiązaniem.