Jakie stoły bankietowe wybrać?

Prawie każdy hotel od czasu do czasu organizuje bankiety, śluby lub inne okazje, do których nie tylko potrzeba odpowiedniej sali, ale i mebli bankietowych, takich jak stoły i krzesła. Choć wszystkie meble i tak są odpowiednio ustrojone i udekorowane, to jakość, wielkość i kształt stołu ma ogromne znaczenie. Dlatego każdy hotel powinien poważnie podejść do kwestii zakupu takich stołów bankietowych.

 

Jakie stoły przydadzą się w hotelu?

stół bankietowy składanyKażdy hotel musi się wyposażyć w stoły, które bardzo sprawdza się podczas organizowanych bankietów lub innych okazji. Musi to być przede wszystkim stół na tyle mobilny, że można go złożyć i rozłożyć, dzięki czemu jest łatwiejszy w magazynowaniu. Nie każdy bowiem bankiet ma taką sama ilość gości, dlatego ilość stolików, należy za każdym razem zmieniać. Każdy stół bankietowy składany, powinien być również wygodnym i ergonomicznym meblem dla gości. Po dobraniu odpowiednich krzesłem, przy takim stole powinno się wygodnie siedzieć i mieć możliwość sięgania swobodnie do znajdujących się na stole przedmiotów. Zazwyczaj podczas jakiejkolwiek imprezy, na taki stół nakładane są różne potrawy, dlatego stół musi mieć wystarczająco silny blat i nóżki, by wytrzymały ciężar potraw. W innym wypadku może dojść do niefortunnego wypadku podczas korzystania z tych stolików. Dodatkowo hotel wyposażony w odpowiednie stoliki, jest lepiej zapamiętany i częściej korzysta się z jego usług ponownie.

 

Podczas wyposażania hotelu, należy zastanowić się nad doborem mebli, nie tylko ze względu na ich estetykę, ale przede wszystkim na ich funkcjonalność. To od odpowiedniego wyboru zależy to, jak szybko i sprawnie będzie się przemieszczać z danymi stołami jak sprawnie można przygotować salę pod kolejne imprezy okolicznościowe.