Kapsułki Dreft do zmywarki

Coraz częściej w naszym domach spotykamy zmywarki do naczyń. To urządzenie znacznie ułatwia życie domowym gospodyniom i oszczędza czas, który mogą przeznaczyć na chwile spędzone z rodziną a nie w kuchni przy myciu garów po obiedzie. Detergenty niszczą delikatne dłonie, dlatego warto wyręczyć kobietę z czynności mycia naczyń.

Jak działa kapsułka Dreft?

kapsułki DreftDo zmywarki nie możemy wlać zwykłego płynu do mycia naczyń bo nie odniesiemy żadnego rezultatu. Tak jak do pralki używamy specjalnych płynów i proszków, tak do zmywarki należy stosować specjalne kapsułki myjące, które błyskawicznie pozbędą naszych naczyń wszystkich zabrudzeń. Kapsułki Dreft są wysokiej jakości produktem złożonym z trzech unikalnych płynów w jednej sztuce. Zawiera ona płyn niebieski odpowiedzialny za ochronę szkła oraz nadaniem mu połysku, płyn zielony nadaje naczyniom przyjemny zapach, który się długo utrzymuje na powierzchni, oraz płyn granatowy, który usuwa dokładnie wszystkie zanieczyszczenia i zapobiega osadzaniu się tłuszczu. Kapsułki są w taki sposób stworzone, aby się szybko rozpuszczały w wodzie a ich zawartość równomiernie docierała do każdego miejsca i na powierzchni nie było zacieków oraz plam. Po zastosowaniu detergentu nie ma potrzeby polerowania szkła, ponieważ środek nabłyszczający zrobił już za nas tą pracę. Jedna kapsułka Dreft wystarczy na zmywarkę wypełnioną po brzegi brudnymi naczyniami, ponieważ jest bardzo wydajna i zawiera mocno skoncentrowany płyn, który usuwa ślady jedzenia bez konieczności namaczania.

Stosowanie środka Dreft chroni nasze naczynia przed ponownym zabrudzeniem i zabezpiecza delikatna porcelanę przed zarysowaniami. Szkło nabiera niebywałego blasku bez polerowania a sztućce są higienicznie czyste. Kapsułki nadają się do każdej zmywarki.