Koperty firmowe z nadrukiem zamówisz online

 

Duże firmy i korporacje, banki czy urzędy a także małe przedsiębiorstwa korzystają z tradycyjnej poczty do komunikowania się ze swoimi klientami i kontrahentami. Listy wysyłane pocztą zawsze opakowane są w firmową i dobrze rozpoznawalną kopertę. Dzisiaj takie koperty można zamówić również online, bo większość drukarni oferuje swoje usługi całkowicie zdalnie.

Jak zamówić firmowe koperty przez internet?

koperta firmowa z nadrukiemZamówienie spersonalizowanej koperty firmowej jest bardzo proste i nie wymaga od zamawiającego żadnej wiedzy dotyczącej grafiki czy informatyki. Najpierw trzeba zacząć od znalezienia drukarni oferującej swoje usługi przez internet. W tym celu wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarce i po chwili możemy przebierać w ofertach drukarni działających online. Na stronie internetowej wybranej przez nas drukarni klikamy zakładkę koperta firmowa plus nadruk a następnie uruchamiamy kreator, w którym samodzielnie swoje koperty zaprojektujemy. Do projektu musimy w osobnych plikach dołączyć grafikę. Najczęściej jest to po prostu firmowe logo. Po złożeniu zamówienia musimy poczekać od kilku do kilkudziesięciu godzin na maila z projektem koperty do ostatecznej akceptacji. Przy składaniu zamówienia online musimy określić również ilość kopert jaką chcemy zamówić. Im większą ilość wybierzemy tym mniej zapłacimy za każdą pojedynczą kopertę. Większość drukarni internetowych złożone zamówienia realizuje błyskawicznie.

Od złożonego w internetowej drukarni zamówienia do jego realizacji nie powinno minąć więcej niż trzy dni robocze. Większość drukarni działa właśnie w taki sposób, że zamówienia realizuje możliwie jak najszybciej. Wiadomo przecież, że klienci nie lubią zbyt długo czekać. Zamówienie kopert firmowych online jest bardzo wygodne, bo nie trzeba się w tym celu nigdzie fatygować.