Kreator wnętrz pomagał mi w mieszkaniu

Moje mieszkanie nie było zbyt wygodne. Meble zamiast dodawać przestrzenności to ją zabierały. Tak na prawdę źle czułem się we własnym domu. Kiedyś większość wolnego czasu spędzałem w domu ale teraz się to całkowicie zmieniło.

Mój kolega był architektem wnętrz 

architekt wnętrz projektujący w KatowicachUznałem, że muszę coś z tym zrobić. Sam jednak kompletnie nie miałem talentu co do urządzania. Stwierdziłem, że moje oszczędności na czarną godzinę w końcu muszę się na coś przydać. Nie mogło być ciągle tak, że w moim miejscu zamieszkania rządził bałagan. Wtedy postanowiłem, że zadzwonię do kolegi po architekturze wnętrz. On był doskonałym fachowcem i miał wiele klientów. Ludzie z całych Katowic zamawiali jego usługi, ponieważ rzeczywiście były wysokiej jakości. Jako architekt wnętrz projektujący w Katowicach miał sporą rzeszę zwolenników i często był po godzinach w pracy. Gdy odebrał ode mnie telefon to bardzo się ucieszył i stwierdził, że postara się szybko udzielić odpowiedniej pomocy. To było dla mnie cenne, ponieważ sam nie potrafiłem sobie poradzić z problemem. Gdy ujrzał moje mieszkanie był załamany. Stwierdził, że on nie wytrzymałby w takim bałaganie i cieszył się, że zdecydowałem aby coś z tym wszystkim zrobić. To też było dla mnie ważne, że mogłem liczyć na jego pomoc. Architekt miał u mnie pełne ręce pracy. Ja dałem mu absolutnie wolną rękę, określoną sumę oraz stwierdziłem, że chcę wszystko w jak najprostszym stylu. W dzisiejszych czasach to stało się bardzo modne i popularne ale dla mnie przede wszystkim wygodne.

Dobrze się czułem gdy przestrzeń była otwarta. To dawało mi o wiele większy komfort psychiczny. Na dodatek nagle wszędzie było o wiele więcej miejsca. Architekt, który mi we wszystkim pomagał na szczęście doskonale wiedział jak uszczęśliwić swojego klienta.