Kto szyje garnitury?

 

Prowadząc sklep odzieżowy dobrze wiedziałem, że w dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się garnitury, które szyte są na miarę. Mężczyźni coraz bardziej zdają sobie sprawę, że odchodzi się raczej od sportowego ubioru i luźnych spodni i źle dobranych marynarek, gdyż na to wiele osób zwraca uwagę. Pracując w tym zawodzie wiem jednak, że najlepszym rozwiązaniem są właśnie garnitury szyte pod klienta.

Czym różnią się garnitury na miarę od zwykłych?

szycie na miarę garniturów warszawaNa pewno tym, że są o wiele lepszej jakości. Swoim klientom zawsze polecam taką możliwość, jeśli tylko dysponują odpowiednio dużym budżetem. Jeśli widzę, że klient może sobie pozwolić na garnitur szyty na miarę staram się odwieść go od pomysłu kupowania standardowego garnitury. Tym gorzej, jak mężczyzna posiada dość niestandardową budowę ciała – na przykład klatka piersiowa bardziej rozbudowana, a nogi szczupłe. Wtedy wyzwaniem jest dobrać taki garnitur ze sklepu, aby faktycznie mu pasował do ciała – nie był za ciasny, ale również za luźny. Trzeba znaleźć złoty środek. Szycie na miarę garniturów warszawa oferujemy w swoim sklepie po godzinach. Klient może umówić się na konkretny termin i nasz krawiec dokona odpowiednich pomiarów, które na pewno przyczynią się do tego, że klient będzie zadowolony z efektu końcowego. Szycie na miarę garniturów warszawa jest nieco droższe, niż marynarki ściągane z wieszaków w sklepach, jednakże za jakość zawsze się płaci niemałe pieniądze, tak też jest w tym przypadku.

Szycie na miarę garniturów warszawa odbywa się zazwyczaj w ciągu kilku dni, chyba, że klientowi spieszy się na bardzo ważne wydarzenie, czy spotkanie z klientem, wtedy szycie na miarę garniturów warszawa można przyspieszyć nawet do dwóch dni roboczych, jednakże bez przymiarek się nie obędzie.