Kurier przywiózł mi pościel

Postanowiłam zrobić moim dzieciakom niespodziankę. Niedługi miały być mikołajki. Chciałam kupić im coś pożytecznego i coś słodkiego. Zastanawiałam się co im kupić i ostatecznie zdecydowałam się  na jakąś porządną pościel. Moje dzieci mają swoje ulubione postacie z bajek i domyśliłam się, że taka pościel na pewno im się spodoba. Postanowiłam rozejrzeć się za pościelą w galerii handlowej.

Pościel bardzo mi się spodobała

pościel dla dzieci cenaByłam przekonana, że pościel dla dzieci cena zrobi na mnie wrażenie i na pewno uda mi się coś wybrać. Niestety cena była dosyć wysoka a pościele wcale nie były takie ładne jak myślałam. Postanowiłam zobaczyć w Internecie i tam był dużo większy wybór. Cena nie byłą wysoka a pościele były naprawdę piękne. Wybór był taki duży, że nie wiedziałam na co mam się ostatecznie zdecydować. Chyba łatwiej było z córką niż z synem. Córka uwielbiał księżniczki więc wybrałam najładniejszą moim zdaniem. Syn interesował się i dinozaurami i autkami i nie do końca byłam przekonana z czego bardziej się ucieszy. Zadzwoniłam do męża i podpowiedział, że mam wybrać dinozaury. Zamówiłam i dostawa miała być zrealizowana przez kuriera. Nie musiałam za dostawę nic dopłacać. Paczka była ładnie zapakowana. Kiedy dzieciaków jeszcze nie było w domu to otworzyłam ją i zobaczyłam jak pościele się prezentują. Były bardzo ładnie uszyte i z solidnego materiału. Pościel zapakowałam w osobne prezenty.

Dołożyłam do nich jeszcze trochę słodkości. Kiedy dzieciaki rozpakowały prezenty to bardzo się ucieszyły. Od razu prosiły mnie abym zmieniła im pościel i założyła tą nową. Postanowiłam ją najpierw wyprać i obiecałam, ze jak tylko wyschnie to od razu im ją założę. Cieszyłam się, że mój pomysł spodobał się dzieciom. Nie trzeba za każdym razem kupować dzieciakom tylko zabawek.