Ledowe choiny w kształcie stożka

Geometryczne choinki nie wychodzą z mody. Kształt stożka idealnie wpisuje się w minimalistyczną i nowoczesną stylistykę świąteczną. Klasyczna choinka z gałęzi gromadzi w domu kurz i wymaga czyszczenia. Z kolei choina w kształcie stożka opleciona jest gęstą siecią światełek ledowych i nie wymaga czyszczenia.

Geometryczne drzewka bożonarodzeniowe ze światłami

choinka stożek ledLampki ledowe idealnie prezentują się na stożkowych drzewkach świątecznych. Na rynkach miast i miasteczek już miesiąc przed Bożym Narodzeniem pojawiają się wielkie choiny stożki oplecione migającymi w różnych kolorach światełkami. Mała choinka stożek led idealnie pasuje do domu i biura. W pomieszczeniach pracowniczych, w holu, sekretariacie lub na korytarzu w firmie choinka z lampkami zapewnia świąteczną atmosferę. Taki odświętny nastrój pozytywnie wpływa na atmosferę wśród pracowników. Także klienci różnego rodzaju usług cieszą się, gdy mogą korzystać z usług w świątecznej, niecodziennej atmosferze. Drzewka ledowe można ładować za pomocą kabla wtykanego do gniazdka elektrycznego, albo jako choinki na baterie. Lampki led charakteryzują się niskim pochłanianiem energii elektrycznej. Dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Choinki ledowe w kształcie stożka nie wymagają częstego wymieniania baterii. Może się okazać, że taka choinka nie wymaga wymiany baterii przez dwa sezony. Zatem to dobry i ekologiczny wybór. Raz kupiona dekoracja posłuży na lata.

W sklepach z dekoracjami świątecznymi nie brakuje różnorodnych choinek. Do domu i biura polecane są stożki o nowoczesnej i minimalistycznej formie. Takie choinki oplecione lampkami ledowymi pasują do każdego rodzaju wnętrza. w nowoczesnym biurze dobrze prezentować się będzie drzewko w kolorze bieli lub klasycznej leśnej zieleni.