Markowe materace Sleepmed

 

Dobry sen jest gwarancją naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, a do tego codziennego samopoczucia. Kiedy śpimy na niewygodnym łóżku, to najczęściej doskwierają nam poranne bóle w plecach i karku, ponieważ nie mamy zapewnionego optymalnego podparcia.

Czy warto kupować materace Sleepmed?

materac sleepmed premiumNa rynku znajdziemy wiele modeli materacy, których producenci gwarantują nam komfortowy sen. Jednak w rzeczywistości różnie z tym bywa, bo mają one lepszą lub gorszą jakość. Przeważnie dzielą się na miękkie, twarde i średnio – twarde, zatem klient musi wybrać jeden z nich. A co jeśli po czasie okaże się, że jednak nie jest ono najwygodniejsze dla niego? Wtedy konieczna jest jego zmiana na nowy, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Idealnym rozwiązaniem będzie materac Sleepmed premium, który łączy w sobie wszystkie trzy modele. Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu specjalnej technologi pianki dzielonej, klient może samodzielnie dopasować jej twardość do własnych preferencji. Wystarczy zamienić miejsca poszczególnych części lub nawet całkowicie je wyciągnąć. Dzięki temu kupujemy jeden model Sleepmed, a otrzymujemy aż trzy różne. Producent udziela na każdy model aż piętnaście lat gwarancji, co jasno sugeruje, że jest to produkt wysokiej jakości. Poza klasycznymi piankowymi materacami, firma Sleepmed oferuje swoim klientom modele hybrydowe, które łączą w sobie sprężyny kieszeniowe i piankę termoelastyczną, reagującą na ciepłotę naszego ciała oraz jego ciężar. Model premium posiada jeszcze dodatkową warstwę pianki.

Długi i spokojny sen możemy mieć zapewniony tylko dzięki idealnie dobranemu podłożu, ponieważ ono wpływa na jakość snu. Choć materace marki Sleepmed nie należą do najtańszych, to mają najwyższą jakość, która będzie nam towarzyszyć przez długie lata.