Metki do odzieży

Planowaliśmy nową, limitowaną linię odzieży dla młodzieży. Miały się z niej znaleźć stroje unisex uszyte z miękkich, bawełnianych tkanin. Chcieliśmy osiągnąć efekt luzu i wygody. Kolorystyka naszej linii miała być stonowana, z dominacją szarości i beży, bieli oraz czerni. Ubrania miały być doskonale wykończone, a do promocji naszej kolekcji planowaliśmy zatrudnić znanego muzyka młodego pokolenia.

Profesjonalne metki do odzieży

wszywki odzieżoweNie mogliśmy jednak zdecydować się na metki do naszych ubrań. Na rynku dostępnych jest tak wiele rodzajów wszywek, że doprawdy bardzo trudno jest podjąć decyzję. Wszywki odzieżowe mogą być bowiem żakardowe, czyli tkane. Mogą być to metki sublimacyjne, czyli drukowane, pozwalające na produkcję niewielkiej ilości nawet najbardziej skomplikowanych graficznie i kolorystycznie projektów w doskonałej jakości. Istnieją też metki transferowe drukowane bezpośrednio na ubraniu, czy też metki flexowe nadrukowywane bezpośrednio na odzież za pomocą wysokiej temperatury. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na wszywki sublimacyjne, ponieważ zależało nam na jakości ich wykonania oraz trwałości, a tę najlepiej zapewniają właśnie metki sublimacyjne. Pragniemy, aby metka dyskretnie przypominała użytkownikom o marce noszonych przez nich ubrań i nastrajała ich do niej pozytywnie. Między innymi dzięki temu chcemy zyskać wiernych klientów naszej firmy. Oczywiście głównym wabikiem będzie doskonała jakość.

Pragniemy, aby nasze ubrania wyróżniały się spośród konkurencji i były naprawdę wyjątkowe. Jednym z czynników tej wyjątkowości będą wspaniale zaprojektowane i wykonane metki ubrań naszej marki. Naszym celem jest stanie się marką numer jeden w segmencie ubrań dla młodzieży i młodych dorosłych. Na pewno nasz plan się powiedzie.