Najlepsi adwokaci pomagają frankowiczom

Tysiące osób kilka do kilkunastu lat temu zaciągnęło kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. W tamtych czasach było to bardzo korzystne, bo kurs franka był niski podobnie jak oprocentowanie takich kredytów walutowych. Kilka lat temu wszystko się zmieniło, bo rząd Szwajcarii uwolnił kurs swojej waluty i ten poszybował w górę z dnia na dzień.

Kredytobiorcy korzystają z pomocy najlepszych adwokatów

najlepsze kancelarie adwokackie w toruniuNo i co się stało po uwolnieniu kursu franka na międzynarodowych rynkach? Od tamtego czasu waluta ta podrożała prawie dwukrotnie. A zatem kapitał pozostały do spłaty dla wszystkich kredytobiorców powiększył się również dwukrotnie. Niedawno jednak okazało się, że z bankami można pójść na ugodę i te przewalutują kredyty na złotówki. Żeby zawrzeć taką ugodę to trzeba skorzystać z pomocy prawników. I dlatego właśnie najlepsze kancelarie adwokackie w Toruniu mają pełne ręce roboty. Przecież mało który kredytobiorca odważyłby się na samodzielne negocjowanie ugody kredytowej z bankiem. W tej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy doświadczonych i znających prawo bankowe adwokatów. Na ugodzie z bankiem można zyskać tak ogromne pieniądze, że każdy bez wahania wykorzystuje możliwość jej zawarcia. I dlatego właśnie najlepsi adwokaci mają mnóstwo pracy, bo reprezentują setki kredytobiorców w rozmowach z bankami. A banki chętnie idą na ugodę, bo żaden bank nie chce się z klientami procesować.

Frankowicze przez chwilę mogli stracić grunt pod nogami gdy okazało się, że do spłaty mają teraz dwa razy więcej niż pożyczyli. Na szczęście prawo stanęło po ich stronie i teraz każdy kredytobiorca może na zasadzie ugody przewalutować swoje zobowiązanie na złotówki. Skorzystanie z pomocy adwokata daje gwarancję, że formalności zostaną załatwione błyskawicznie.