Niezwykle praktyczne uchwyty samochodowe

Wyposażając swoja firmę w niezbędny sprzęt musiałem skupić się na konkretnych rozwiązaniach umożliwiających ich swobodną pracę w dobrych warunkach. Przede wszystkim chodziło tutaj o to aby mieli oni wszystko co niezbędne im do pracy oraz przedmioty którą ją im ułatwią. Szczególnie ważni byli dla mnie kierowcy i przedstawiciele handlowi, którzy w autach spędzali wiele godzin.

Dobór odpowiednich uchwytów samochodowych

uchwyty foreverJazda samochodem przez cały dzień może być dość męcząca, dodatkowo gdy jeździ się po terenach nieznanych i konieczne jest używanie nawigacji satelitarnej. Zwykle są to niezbyt duże ekraniki, które wyświetlają trasę i ewentualne wskazówki co do jazdy takie jak na przykład korki czy też warunki atmosferyczne. Niektórzy stosowali oddzielny GPS, inni ten w telefonach, ja jednak musiałem zapewnić im komfort użytkowania. W tym celu zdecydowałem się na uchwyty forever. Była to marka, która posiadała bardzo szeroką ofertę uchwytów samochodowych. Przede wszystkim możliwe było ich dopasowanie do konkretnego urządzenia oraz modelu samochodu. Możliwy był także wybór sposobu montażu, tak aby dopasować go pod konkretnego kierowce, tak aby każdemu było jak najbardziej wygodnie. Dostępne były standardowe uchwyty mocowane do przedniej szyby pod różnymi kątami, ale także uchwyty mocowane do kratek wentylacyjnych, czy też bezpośrednio do deski rozdzielczej w samochodzie. Zależnie od użytkowanego urządzenia możliwy był także wybór wielkości samej łapki utrzymującej je na uchwycie.

Pracownicy byli bardzo zadowoleni ze swoich nowych uchwytów oraz z tego że mieli wybór takiego, który będzie im jak najbardziej odpowiadał. Dzięki zrealizowaniu większego zamówienia otrzymałem zniżkę dzięki której zaoszczędziłem całkiem sporo. Uchwyty tej firmy się sprawdzają i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni a użytkowane są praktycznie w każdym aucie firmowym.