Nowe pojemniki na dokumenty

 

Wraz z przyjaciółką prowadzimy biuro rachunkowe. Poznałyśmy się na studiach, na jednym z Uniwersytetów Ekonomicznych. Bardzo szybko złapałyśmy wspólny kontakt i się zaprzyjaźniłyśmy. W późniejszych latach studiów zamieszkałyśmy wspólnie. Moja przyjaciółka była bardzo dobrą lokatorką. Teraz, choć obie już mamy swoje rodziny nadal się przyjaźnimy. Cieszę się, że prowadzę z nią biznes.

Kupiłyśmy kolorowe pojemniki biurowe

Pojemniki biurowe na dokumentyW naszej firmie pracują same kobiety i da się to wyczuć. Bardzo dbamy o to żeby w biurach było zawsze czysto i ładnie pachniało. Również w wystroju wnętrza i w dodatkach widać to, kto w pracuje w tej firmie. Wnętrza są bardzo jasne, a dodatki kolorowe ale też bardzo eleganckie. Ostatnio kupiłyśmy piękne pojemniki biurowe na dokumenty. Stare pojemniki były metalowe ale były już dość zniszczone. Tym razem zdecydowałyśmy się na plastikowe pojemniki w pastelowych, połyskujących kolorach. Są one bardzo solidne, a jednocześnie bardzo ładne i świetnie prezentują się na naszych jasnych biurkach. W pojemnikach mieszczą się wszystkie nasze dokumenty. Bardzo podoba mi się to, że pojemniki można na siebie nakładać i tworzyć wysokie konstrukcje, o ile oczywiście zachodzi taka potrzeba. Myślę, że za jakiś czas będzie trzeba dokupić jeszcze kilka takich  pojemników.

Wspólny biznes z moją przyjaciółką idzie nam naprawdę dobrze. Nie narzekamy na ilość klientów. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra i jest to dla mnie bardzo ważne. Zanim udało mi się otworzyć własne biuro rachunkowe pracowałam przez kilka lat w różnych burach rachunkowych. W jednym z nich pracowały naprawdę niemiłe osoby i czułam się tam źle. Nie chciałam by taka atmosfera panowała w mojej firmie. Dlatego też tak zależy mi na stwarzaniu w pracy przyjaznego otoczenia nawet poprzez kolorowe pojemniki na dokumenty.