Nowoczesne oświetlenie dla ekskluzywnego wnętrza

Oprawy do żarówek oraz świetlówek LED są nie tylko funkcjonalne, ale także stanowią oryginalny element dekoracji wnętrz. Nowoczesne lampy, modne kinkiety oraz okazałe żyrandole są niezastąpioną ozdobą sufitu oraz ściany. Elementem oświetlenia, który stał się ostatnio bardzo popularny jest innowacyjny plafon.

Eleganckie gustowne plafony z serii Escada

plafon escadaPlafony są jednymi z najbardziej różnorodnych rodzajów oświetlenia. Oprawę tą wyróżnia minimalistyczna budowa. Jest to zazwyczaj umieszczenie źródeł światła na okręgu lub kwadracie. Mogą one być szklane, mosiężne lub zrobione z tworzywa sztucznego. W zależności od jakości i ceny, z pewnością można je dopasować do każdego pomieszczenia. Zarówno przytulna sypialnia, jak i modny pokój dziecięcy dzięki oryginalnemu plafonowi zyska na nowoczesności. Natomiast jeżeli chcemy, aby nasza jadalnia lub pokój dzienny stały się ekskluzywne powinniśmy pomyśleć o zakupie plafonu z serii Escada. Są to pięknie, zdobione okrągłe i kwadratowe plafony z kilkoma źródłami światła, zazwyczaj przeznaczone do świetlówek LED, które posiadają zwieszające się z chromowanych opraw szklane kryształki, kojarzące się z diamentami. Elegancki plafon escada dzięki swojemu wyglądowi doskonale sprawdzi się w klasycznej jadalni, a także nowoczesnym salonie. Zdobne szkiełka rozpraszają wiązki światła tworząc niepowtarzalny efekt wizualny, zarówno wieczorem jak i podczas dnia. Doskonale łączy się ze stojącą lampą w podobnej stylistyce.

Lampa, żyrandol oraz plafon to niewątpliwie dodatki, którym powinniśmy poświęcić przy wyborze najwięcej czasu. Są one bowiem dopełnieniem każdego wnętrza i zwracają na siebie uwagę nie tylko domowników, ale także gości. Zaś plafony z błyszczącymi kryształkami potrafią ożywić każde zwyczajne wnętrze.