Nowoczesne płytki w łazience

Łazienka jest takim pomieszczeniem, w którym możemy mocno eksperymentować, jak chodzi o aranżacje. W końcu nie spędzamy w niej zbyt dużo czasu, więc oko nie jest w stanie zmęczyć się intensywnymi kolorami czy rozmaitymi wzorami. W zależności od tego, jak dużą mamy łazienkę, tak duże mamy pole do popisu. Coraz częściej eksperymentujemy z czernią i bielą. 

Czerń i biel w łazience

płytki łazienkowe czarno białeUrządzając wnętrza naszych domów lub mieszkań powinniśmy stosować się do zasad, mówiących o tym, na co należy zwrócić uwagę w poszczególnych pomieszczeniach. Każde z nich, bowiem, rządzi się swoimi prawami, dzięki czemu możemy uzyskać atrakcyjną i funkcjonalną zarazem przestrzeń. Pomieszczeniem, w którym mamy największą dowolność jak chodzi o wzory i kolory jest łazienka i to bez względu na swoją wielkość. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się płytki łazienkowe czarno białe, które wprowadzają nieco elegancji i nowoczesności zarazem do wnętrza. Czarno białe płytki mogą mieć różne rozmiary, od zupełnie drobnych, przypominających po położeniu na ścianę lub podłogę szachownicę aż po duże płytki gładkie lub z różnymi wzorami. Użycie czerni i bieli w łazienkach powoduje, że możemy w nich również zastosować inne, wyraźne kolory, w postaci różnego rodzaju dodatków. Musimy jednak pamiętać, żeby zachować równowagę i żeby nie uzyskać wrażenia chaosu w łazience. Jeżeli łazienka jest nie duża, a chcemy w niej mieć czerń i biel, niech najwięcej będzie w niej bieli. 

Współczesne aranżacje łazienek pozwalają na dużą dowolność kolorów i stylów. Najbardziej nowoczesne łazienki opierają się na czerni i bieli, jednocześnie dając możliwość zastosowania w łazience dodatków w wyraźnych kolorach. Pięknie prezentują się czarno białe płytki i to bez względu na swoją wielkość.