Nowoczesne suszarki kieszeniowe

To nieodzowne wyposażenie współczesnych toalet publicznych, ceniony zarówno przez zarządców budynków, jak i ich właścicieli. W szczególności stosowany w biurowcach, toaletach w galeriach, szkołach, czy dworcach. To ekonomiczne i sprzyjające higienie urządzenie. Obok eleganckiego wyglądu, pozwala na redukcję kosztów związanych z utrzymaniem porządku w toalecie oraz odpowiednim wyposażeniem, w postaci papierowych ręczników.

Ekonomiczne suszarki kieszeniowe

suszarki kieszenioweBardzo popularny i ceniony element wyposażenia toalet ogólnego użytku. To rozwiązanie alternatywne dla tradycyjnych papierów ręcznikowych i standardowych suszarek nadmuchowych. Wyposażone w automatyczny włącznik oraz wyłącznik, suszarki kieszeniowe to produkt ekonomiczny, który pozwala zaoszczędzić na kosztach związanych z wyposażeniem łazienki w postaci ręczników papierowych. Dodatkowo ułatwia utrzymanie porządku, dlatego po zamontowaniu suszarki problemów porozrzucanych kawałków papieru całkowicie znika. Przekłada się to również na redukcję odpadów związanych z utrzymaniem toalety. Dodatkowo wiele suszarek wyposażonych jest w światło UV, które działa bakteriobójczo. Suszarki mają nowoczesny, elegancki wygląd i są łatwe w montażu. Ważne, aby przed przymocowaniem urządzenia sprawdzić, czy suszarka ma bezpośredni dostęp do gniazdka, ponieważ zasilana jest energią elektryczną. Dodatkowo cały proces suszenia dłoni zajmuje tylko kilka sekund.

Bardzo modne i cenione rozwiązanie, które stanowi nieodzowny element wyposażenia łazienek obok urządzeń sanitarnych. Ekonomiczne suszarki kieszeniowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych suszarek oraz papierów ręcznikowych. Wydajne, wyposażone w promień światła UV, pomagają utrzymać w toalecie porządek oraz przekładają się na redukcję kosztów.