Nowoczesny samochodzik na akumulator

Kiedy moja przyjaciółka zapytała się, czy zostanę matką chrzestną jej synka od razu się zgodziłam, a jednocześnie obiecałam sobie, że będę obdarowywać malucha wszystkimi zabawkami o których ja mogłam jedynie w dzieciństwie pomarzyć. Jednym z takich marzeń było dla mnie posiadanie samochodu na akumulator.

Auto na akumulator dla dzieciaków 

autka akumulatorowe dla dzieci z gwarancjąPamiętam, że kiedy miałam około sześć lat na rynku pojawiły się pierwsze tego typu zabawki. Były one wówczas bardzo drogie oraz niestety również wadliwe dlatego rodzice nie chcieli mi sprezentować mojego wymarzonego samochodziku. Dziś przyznaję racje ich decyzji lecz wówczas bardzo ubolewałam nad tym, że nie mogę poczuć się jak prawdziwy kierowca. Dlatego kiedy zbliżały się urodziny syna mojej przyjaciółki postanowiłam, że kupię mu właśnie taki samochodzik. W internecie znalazłam bardzo szybko sklep, który w swojej ofercie posiadał autka akumulatorowe dla dzieci z gwarancją. Zanim jednak dokonałam zakupu chciałam się przekonać na jakim poziomie stoją dzisiaj te zabawki. Niegdyś pozwalały tylko na kilka minut jazdy, często się zawieszały i w dodatku strasznie długo ładowały, lecz na szczęście nowoczesne modele są całkowicie pozbawione tych wad. Byłam zafascynowana tym, jak bardzo te zabawki się zmieniły i jak zostały unowocześnione. Posiadały nawet prawdziwe światła, które za moich czasów były jedynie marnej jakości naklejkami. Samochodziki, które znalazłam w dodatku do złudzenia przypominały ich pierwowzory i na początku aż trudno było mi uwierzyć, że za taką cenę można kupić dziecku tak fantastyczną zabawkę.

Kiedy maluch zobaczył samochód na swoich urodzinach nie mógł uwierzyć własnym oczom. Od razu wsiadł do samochodziku, a ja powoli wytłumaczyłam mu jak się nim kieruje. Pomimo tego, że od urodzin minęło już sporo czasu moja przyjaciółka wciąż powtarza mi, że samochód jest ulubioną zabawką jej syna i to do takiego stopnia, że postanowiła dokupić dodatkowy akumulator, aby malec mógł czerpać przyjemność z zabawy jeszcze dłużej.