Obklejanie busów kursujących na trasie Gdańsk-Niemcy

Obklejanie pojazdów zawsze było czymś, co doskonale mi wychodziło. Nie ma tutaj znaczenia, czy obklejałem samochody młodych ludzi, którzy chcieli wyróżnić się czaszką na masce, czy też samochody firmowe, na które naklejałem numery telefonów i nazwy przedsiębiorstw.

Przygotowywanie busów do jazdy do Niemiec

busy jadące z gdańska do niemiecOstatnio trafiła mi się jednak naprawdę duża robota. Miałem przed sobą dwa duże busy, które musiałem konkretnie obkleić. Ich właściciel chciał, by były na nich nazwy firmy, kierunki, w których jeżdżą, wraz z całą listą niemieckich miast, o które busy będą zahaczały, a także wyróżniona atrakcyjna cena za bilet i numer kontaktowy. Trochę tego było, ale kompletnie mnie to nie przerażało. Prawda jest taka, że nieraz radziłem sobie już ze znacznie większymi zleceniami. Musiałem zabrać się za to na spokojnie i z odpowiednim nastawieniem. Najpierw przygotowałem sobie wszystkie narzędzia. Wiedziałem, że busy jadące z Gdańska do Niemiec powinny być widoczne już z daleka. W końcu prawda jest taka, że klienci muszą być pewni, że wsiadają do odpowiedniego samochodu. Widziałem, że busy są prawie nowe, dlatego wyjątkowo mocno przyłożyłem się do swojego zadania. Zacząłem od naklejenia kierunków, w których poruszały się busy. Przede wszystkim chodziło o to, by każdy wiedział, że tym busem dojedzie do Niemiec. Niżej była wypisana cała trasa – wszystkie większe miasta, przez które przejeżdżał bus. Nieco wyżej umiejscowiłem nazwę firmy. Nawiasem mówiąc była mi ona doskonale znana – jeszcze w zamierzchłych czasach zdarzało mi się jeździć ich busami na prace sezonowe do Niemiec.

Właściciel odbierając samochody był bardzo zadowolony z efektów mojej pracy. Widać było włożone w to zaangażowanie i energię – to zawsze spotyka się z właściwym docenieniem. Jestem zdania, że każdy powinien przykładać się do pracy tak samo jak ja, i właściciel firmy z busami jeżdżącymi do Niemiec. Świat byłby wtedy lepszym miejscem.