Polecane noclegi w Pasłęku

Jedziemy z rodziną na wakacje. Jako bazę wypadową wybraliśmy miasto położone w województwie warmińsko – mazurskim niedaleko Elbląga. Jest stamtąd blisko do wielu atrakcji turystycznych. Mieszkamy pod Szczecinem jest to więc dla nas nie lada wyprawa. Dzieci są zachwycone, że pojadą tak daleko na wakacje. Udało nam się znaleźć niedrogi hotel przyjazny dzieciom.

Noclegi w Pasłęku w dobrej cenie

nocleg PasłękMiasteczko leży na Powiślu, kilkadziesiąt kilometrów od Elbląga. Łatwo było tu dojechać. Znalazłam wcześniej malowniczy mały hotelik, w których zamówiłam nam dwa pokoje. Jeśli tym czego szukamy jest nocleg Pasłęk jest miejscem, gdzie łatwo go znajdziemy. Jest tu mnóstwo pensjonatów i hoteli. Miasto jest bardzo bogate w zabytki i co roku odwiedza je wielu turystów. W naszym hoteliku zatrzymały się jeszcze dwie rodziny z dziećmi, więc nasze pociechy szybko nawiązały nowe znajomości. Hotel był bardzo schludny. Mieliśmy wykupione noclegi ze śniadaniami., które były treściwe i smaczne. W pokojach były wygodne łóżka, szafki nocne i duża szafa na ubrania. Każdy z nich miał łazienkę. Był w nim dostępny internet, co bardzo odpowiadało mojemu mężowi, bo mógł na bieżąco wrzucać nasze zdjęcia na profile społecznościowe. Noclegi były w bardzo przystępnej cenie. Zamówiłam je kilka tygodni przed sezonem wakacyjnym, bo bałam się, że nie będą dostępne. Pasłęk był również dobrym miejscem wypadowym do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych.

Urlop bardzo się udał. Dzieci były szczęśliwe. Zobaczyliśmy wiele ciekawych rzeczy. Miasto ma bardzo bogatą historię. Niemal na każdej ulicy znajduje się zabytek. Mnie bardzo spodobały się bramy na Starym Mieście i mury obronne wokół niego. Dzieciom bardzo spodobał się małomiasteczkowy klimat i postanowiliśmy częściej odwiedzać takie miejsca.