Pomysły na prezent dla 30latka

Wizyta na przyjęciu urodzinowym zwykle wiąże się z dobra zabawą i mile spędzonym czasem, lecz także wiąże się z pewnym problemem. Mianowicie problemem tym jest zwykle dylemat odnośnie tego jaki prezent wybrać dla solenizanta. Zwykle przyjęło się dawać c kobiecie kwiaty, a mężczyźnie alkohol, ale czy nie można by wybrać jakiegoś oryginalniejszego prezentu. O to kilka propozycji na prezent dla 30latka.

Prezent dla solenizanta i gości, czyli gry karciane

KartyWybór prezentu urodzinowego to zawsze problem, bo przecież nie wszystko i każdemu wypada dać, a z drugiej strony trzeba przecież jeszcze prezent wybrać tak by odpowiadał gustom i upodobaniom samego solenizanta. W naszych czasach możliwości jest jednak bardzo dużo i jeśli wykażemy trochę inicjatywy na pewno uda nam się znaleźć ciekawy prezent. Jako, że urodziny to przyjęcie dla najbliższych znajomych czy tez rodziny warto pomyśleć o prezencie, który przyda się nie tylko samemu solenizantowi, ale i w trakcie przyjęcia dostarczy już rozrywki wszystkim gościom. Co może spełnić takie zadanie, wszelkiego rodzaju gry planszowe czy tez karciane. 30 lat to jeszcze wiek w którym tego typu rozrywka jest jak najbardziej na miejscu, a same gry zarówno planszowe jak i karciane w ostatnim czasie ponownie zrobiły się popularne i modne, wiec tym bardziej mogą okazać się świetnym pomysłem na prezent. Wybór gier jest bardzo duży, można by tu wyróżnić takie rodzaje jak:

  • logiczne
  • strategiczne
  • ekonomiczne
  • przygodowe
  • wojenne

Gry karciane – co warto jeszcze wiedzieć?

Gra karcianaJest także jeszcze wiele innych rodzajów, jednak te można by wskazać jako te najlepsze na przyjęcie. Dodatkowo wśród gier karcianych można wyróżnić dwa rodzaje gry kolekcjonerskie i niekolekcjonerskie, ale na prezent, zdecydowanie lepsze będą te niekolekcjonerskie. Pamiętajmy, że to ma być głównie rozrywka, która kiedyś może i stanie się pasja osoby, której podarujemy taka grę, jednak to już nie od nas zależy. Jeśli chodzi o możliwość nabycie tego rodzaju prezentu, to wprawdzie sklepów stacjonarnych zajmujących się sprzedażą gier planszowych w Polsce nie ma jeszcze zbyt wiele, jednak w ofercie sklepów internetowych jest całkiem sporo tego rodzaju asortymentu, więc nie powinno być to szczególne utrudnienie.

Zabawki dla dużych chłopców – dron z kamerą

DronMężczyźni to duże dzieci, prawda znana nie od dziś, więc może warto pójść tym tropem wybierając prezent dla 30latka. Chłopcy zarówno Ci duzi jak i mali lubią samochody, jako ze kupno auta nie wchodzi w grę warto rozejrzeć się za równie ekscytującą alternatywą. W obecnych czasach, gdzie elektronika bardzo się rozwinęła może warto wybrać coś z jej repertuaru. Świetna zabawą a co za tym idzie i doskonałym prezentem może się okazać dron. Drony to sterowane latające pojazdy, które mogą nie tylko być doskonałą rozrywka, ale także i może być doskonałym narzędziem do rozwijania innych pasji. Dajmy na to dron z kamerą może być doskonałym narzędziem do rozwijania pasji jaka jest fotografia. Pozwala on na robienie zdjęć z niezwykłych ujęć. Rodzajów dronów jest co najmniej kilka, ale jeśli chodzi o drona, który ma być najlepszy na prezent, a co za tym idzie wykorzystywany tylko i wyłącznie hobbistycznie najlepszy będzie tutaj quadrocopter. Głównie dlatego, że ten rodzaj jest bardzo łatwy w obsłudze i bez problemu poradzi sobie z nim osoba, która nigdy z dronami nie miała nic wspólnego, czyli nasz solenizant. Jako, że jest to jeszcze raczej nowość na naszym rynku tego rodzaju prezentu warto szukać w internecie, raz, że bez problemu można w ten sposób sprawdzić opinie na temat wybranego modelu, dwa, że jego nabycie w taki sposób jest bardzo wygodne i szybkie.


 

Źródła informacji:


Podsumowując:

Wybór prezentu bez względu na to jak bliska jest nam osoba dla której szukamy prezentu zawsze jest problemem. Przedstawione powyżej propozycje to jedynie drona wskazówka, bo tak naprawdę możliwości jest bardzo wiele, dlatego ważne jest by nie tylko poznać zainteresowania danej osoby, ale także zapoznać się z różnymi możliwościami. Pamiętajmy o tym, że najlepsze prezenty to zwykle te najmniej typowe, dlatego nie bójmy się szukać i wybierać niekonwencjonalnych prezentów.

Leave a Comment