Popularne biokominki nowoczesne

W innowacyjnych pomieszczeniach można dostrzec wiele ciekawych form wyposażenia. Coraz więcej osób decyduje się na łączenie różnych stylów aranżacyjnych oraz kontrastujących kolorów. W designerskich pomieszczeniach popularne są także nowoczesne zabudowy kominkowe. 

Atrakcyjne kominki ekologiczne

kominki ekologiczne warszawaDodatkowe źródło ciepła to świetna alternatywa na dogrzanie pomieszczeń w chłodniejsze dni. W tej kwestii świetnie sprawdzają się nowatorskie biokominki, które oferowane są przez producentów w różnych wymiarach i formach. Kominki ekologiczne Warszawa proponuje w rozmaitych wariantach – wolnostojące, portalowe, wiszące. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kominki przeznaczone do zabudowy oraz projekty narożne, które wyjątkowo prezentują się w większych pomieszczeniach, np. w przestronnym salonie. W biokominkach do spalania wykorzystywane jest biopaliwo – bezwonne i nie wydzielające dymu. Takie rozwiązanie jest stosunkowo ekonomiczne, dlatego tym bardziej cieszy się dużym zainteresowaniem. Konstrukcja kominków oparta jest na stali nierdzewnej, która malowana jest metodą proszkową. Palenisko zaprojektowane jest w taki sposób, aby użytkowanie kominka było w pełni bezpieczne. W zależności od stylu aranżacji można dobrać określony rodzaj kominka oraz jego kolor. Najczęściej wybierane są projekty kominkowe w kolorze czarnym, ale swoich zwolenników mają też inne formy – w białej kolorystyce lub z dodatkami imitującymi marmur. Uwagę przyciągają też modne kominki wolnostojące ze szklaną zabudową. 

Efektowne zabudowy kominkowe to rewelacyjny sposób na uatrakcyjnienie wnętrz. Pomieszczenia z kominkami stają się także bardziej przytulne. Szeroki asortyment pozwala na wybranie odpowiedniego wzoru kominka, w zależności od upodobań klienta oraz wielkości pomieszczenia.