Popularny samochód Monster Truck

Zabawa samochodami jest najczęściej przypisywana chłopcom i to do nich jest kierowana oferta producentów takich pojazdów. W sklepach zabawkowych można znaleźć pojazdy terenowe, które wiernie odzwierciedlają prawdziwych pogromców bezdroży.

Co potrafi zdalnie sterowany Monster Truck?

samochody zdalnie sterowane monster truckZabawki dla dzieci często do złudzenia przypominają prawdziwe przedmioty użytku codziennego. Podobnie jest z samochodami, którymi się bawią mali chłopcy. Początkowo mogą to być resorówki czy plastikowe samochodziki do piaskownicy. Później można je zamienić na samochody zdalnie sterowane Monster Truck. Są to mocne maszyny, które bez problemu radzą sobie z kamieniami, piaskiem, błotem a nawet śniegiem. Dzięki mocnym dwóm, niezależnym silnikom, samochód może wjechać niemalże na każdą przeszkodę. Z wyglądu Monster Truck do złudzenia przypomina prawdziwy samochód i ma nawet idealnie odwzorowane wnętrze. Samochód jest napędzany na cztery koła, dzięki czemu doskonale sobie radzi w górzystym terenie. Posiada amortyzatory, które automatycznie się dostosowują do panujących warunków drogowych. W zestawie do samochodu dołączone są baterie akumulatorowe oraz paluszki do zasilania pilota. Samochodem można się bawić bez przerwy przez piętnaście – dwadzieścia minut, a ładowanie zajmuje około trzy – cztery godziny. Takie zabawki mogą się poruszać nawet z prędkością dwudziestu kilometrów na godzinę. Zabawa takim samochodem jest świetną rozrywką nie tylko dla malucha, ale nie rzadko także dla tatusia, czy dziadka.

Można śmiało powiedzieć, że samochodem Monster Truck można robić dokładnie to samo co prawdziwym pojazdem. Wystarczy znaleźć odpowiedni tor przeszkód i można testować nowe możliwości techniczne pojazdu. Choć jego cena zaczyna się od 150 zł, to ciągle nie brakuje chętnych do zakupu.