Poszukiwania dobrego cateringu na chrzciny

 

Kilka tygodni temu urodziła mi się córeczka. Razem z mężem postanowiliśmy ją ochrzcić. Po uroczystości w kościele, zdecydowaliśmy się zaprosić dziadków oraz rodziców chrzestnych córki na małe przyjęcie w mieszkaniu. Niestety, nie miałam czasu na to, aby przygotować poczęstunek dla wszystkich gości. Zależało mi na tym, aby podać im przynajmniej dwa ciepłe dania i trochę przystawek.

Gdzie w Warszawie znajdę zaufany catering?

catering na chrzciny warszawaMój mąż wpadł jednak na bardzo dobry pomysł. Doradził mi on, że przecież moglibyśmy skorzystać z usług zaufanego cateringu. Nigdy nie stosowałam tego rozwiązania, ale uznałam, że w tym przypadku faktycznie mogłoby ono się sprawdzić. Zdecydowałam się więc wynająć catering na chrzciny – Warszawa to bardzo duża miejscowość, dlatego nie miałam problemów z tym, aby znaleźć odpowiednią firmę, oferującą takie usługi. Była to zaufana firma cateringowa, która oferowała dowóz jedzenia na terenie całej Warszawy. Mieli oni bardzo dobre rekomendacje od poprzednich klientów. Wiele osób twierdziło, że serwują oni niezwykle smaczne posiłki, które zawsze przygotowane są ze świeżych i ekologicznych produktów. Zawsze dbają oni o to, aby jedzenie było elegancko podane, a ciepłe posiłki, dotarły do klienta faktycznie ciepłe. Nic nie jest przygotowywane na zapas. Zdecydowałam się zadzwonić do menadżera tej firmy cateringowej i zapytać o szczegóły.

Bardzo szybko przekonałam się, że jest to niezwykle solidna i rzetelna firma cateringowa. Mieli oni akurat wolny termin w dniu chrztu naszej córeczki, dlatego zdecydowałam się zarezerwować ich usługi. Szeroka oferta dań oraz przekąsek, a także napojów i ciast, spowodowała że nie miałam problemów z wyborem odpowiednich posiłków na przyjęcie w domu. W dniu chrztu punktualnie otrzymałam od nich zamówienie.