Poszukiwania radio podtynkowego

Bardzo lubię słuchać muzyki. Od dziecka gram na kilku instrumentach i nie wyobrażam sobie mieszkania w ciszy. Ostatnio zastanawiałam się, czy dałoby się zamontować jakieś radio w łazience. Bardzo lubię brać długie kąpiele, a włączenie radia w pokoju i zamykanie się w łazience powoduje, że bardzo słabo słyszę muzykę. Szczególnie, gdy leci woda z kranu.

Zalety internetowego radia podtynkowego

radio internetowe podtynkoweDługo zastanawiałam się, jakie rozwiązanie byłoby dla mnie najlepsze. W końcu doszłam do wniosku, że zamontuje w łazience radio internetowe podtynkowe. Takie radia świetnie nadają się do łazienek czy kuchni, gdzie panuje podwyższona wilgotność powietrza. Ich obudowa jest w pełni dostosowana do takich warunków, a wilgoć nie skrapla się na urządzeniu. Dzięki temu można z nich bezpiecznie korzystać bez obaw o zwarcie instalacji elektrycznej, czy uszkodzenie samego radia. Takie radio udało mi się dostać w sklepie z artykułami RTV. ich montaż okazał się bardzo prosty, mimo wszystko zdecydowałam się zatrudnić do tego specjalistę, który od razu wszystko mi podłączył i ustawił. Wypróbowałam nowo zakupione przez siebie radio jeszcze tego samego dnia. Muszę przyznać, że byłam z niego bardzo zadowolona. Było ono dostępne w bardzo dobrej, niskiej cenie, a mimo tego, jego jakość była naprawdę wysoka. Samo radio było proste w obsłudze i można je było podłączyć do internetu.

Mogłam nim sterować za pomocą wbudowanego panelu lub zdalnie po podłączeniu do telefonu komórkowego za pomocą WIFI. To było bardzo praktyczne i wygodne dla mnie rozwiązanie. Korzystam z tego radia podtynkowego już od kilku miesięcy i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Wreszcie mogę cieszyć się wysokiej jakości muzyką słuchaną w łazience, gdzie akustyka wbrew pozorom jest bardzo dobra.