Potrzebowałam doradcy do spraw nieruchomości

Kilka lat temu odziedziczyłam mieszkanie po dziadkach. Do tej pory stało ono puste. Teraz miałam trochę wolnego czasu, dlatego postanowiłam się w końcu nim zająć. Szkoda mi było, żeby taka piękna nieruchomość stała pusta. Długo zastanawiałam się nad tym, czy sprzedać je, czy wynająć. W końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie porozmawiać z kim, kto się na tym lepiej zna.

Gdzie znajdę doradcę do spraw nieruchomości?

doradca do spraw nieruchomości łódźPorozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką z pracy. Powiedziałam jej, że od dłuższego czasu szukam kogoś, kto pomoże mi się zorientować w tym, jak obecnie „stoi” rynek nieruchomości w naszym mieście. Doradziła mi ona bardzo dobre rozwiązanie. Dowiedziałam się od niej, że najlepiej będzie spotkać się z doradcą, który obejrzy mieszkanie i podpowie, co powinnam z nim zrobić. Poleciła mi ona nawet pewnego specjalistę. Był to bardzo dobry doradca do spraw nieruchomości Łódź to miejscowość, w której świadczył swoje usługi. To co było dla mnie najważniejsze to fakt, że do każdego klienta podchodził z pełnym zaangażowaniem i starał się indywidualnie podejść do jego sprawy. Dzięki temu miałam pewność, że podpowie mi najlepsze rozwiązanie związane z odziedziczoną kilka lat temu nieruchomością. A także pomoże mi on w profesjonalnej wycenie nieruchomości, dzięki czemu osiągnę znaczny zysk na jej sprzedaży lub wynajmie.

Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Doradca do spraw nieruchomości, z którego usług skorzystałam okazał się naprawdę kompetentny i przede wszystkim szybko zajął się moją sprawą. Dzięki niemu udało mi się szybko i korzystnie sprzedać nieruchomość. Cieszę się, również z tego powodu, że wszelkie prowizje musiałam mu wypłacić dopiero po sfinalizowaniu transakcji. To było dla mnie najlepsze rozwiązanie.