Prosta bransoletka podoba mi się najbardziej

 

Zawsze nosiłam tylko srebrną biżuterię, ponieważ na złoto nie było mnie stać. Uważałam, że lepiej w tej sytuacji mieć porządne srebro niż biżuterię imitującą złoto. Mój narzeczony Jakub kiedyś mnie o to zapytał i powiedziałam mu jak to wygląda.

Narzeczony podarował mi prostą bransoletkę ze złota

proste bransoletki złoteZapytał mnie kiedyś jakaś biżuteria najbardziej mi się podoba i powiedziałam, że są to proste bransoletki złote, które dla mnie są właśnie najładniejsze. Są klasyczne i dość eleganckie. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia o co chodzi Jakubowi, ponieważ rozmawiamy na wszystkie tematy i to mnie w ogóle nie zaskoczyło. Po zaledwie miesiącu okazało się, że miało to jednak znaczenie. Byliśmy wtedy w jednym ze sklepów jubilerskich. Jakub powiedział, że szuka prezentu dla mamy. Pod pretekstem, że mam mu pomóc poszliśmy tam dlatego razem. Były tam również proste bransoletki złote, które dość mi się podobały. Jakub nawet zapytał, którą bym wybrała jakbym miała kupić dla siebie i wskazałam mu tę, która podobała mi się najbardziej. Wyszliśmy ze sklepu bez prezentu, ponieważ Jakub stwierdził, że nic nie wpadło mu w oko. Następnego dnia dostałam od niego mały prezent. Nie miałam pojęcia co to jest i dlaczego go dostałam, ponieważ nie było żadnej szczególnej okazji. Kiedy rozpakowałam paczuszkę to zauważyłam, że w środku jest dokładnie ta sama bransoletka, którą pokazałam mu w sklepie jubilerskim. Nawet nie wiem jaka jest jej cena,  bo wcale się tym nie interesowałam wtedy. Ucieszyłam się bardzo z tego prezentu.

Jakub co jakiś czas kupuje mi biżuterię ze złota i niebawem będę miała już wszystko. Zawsze zanim coś dostanę to sprawdza co mi się podoba i to kupuje. Ja nawet nie jestem w stanie się zorientować, ponieważ robi to tak dobrze i ostrożnie.