Różne możliwości – druk offsetowy i cyfrowy

 

Każda nowoczesna drukarnia stara się dopasować ofertę do oczekiwań klientów. A że oczekiwania są coraz większe – w firmach poligraficznych znajdziemy mnóstwo ciekawych rozwiązań w przystępnych cenach. W takich drukarniach pracują specjaliści z doświadczeniem, którzy oferują fachowe doradztwo.

Zalety nowoczesnego druku cyfrowego

druk cyfrowyW zleceniach o dużym nakładzie doskonale sprawdza się druk offsetowy – przy realizacji książek, gazet, kalendarzy itp. Kiedy jednak nakład ma być mniejszy, a większy nacisk kładziemy na oryginalność wykonania – tam idealny będzie druk cyfrowy. Duże pole do działania w aspekcie graficznym ma każdy dział marketingowy, niezależnie od prezentowanej branży. W każdej firmie potrzebne są przecież wizytówki, ulotki i foldery reklamowe. I te materiały marketingowe realizowane są właśnie za pomocą nowoczesnego druku cyfrowego. Wiele firm przygotowuje też rozmaite gadżety reklamowe, które rozpowszechniane są wśród klientów na targach oraz innych wydarzeniach branżowych. Na czym polega innowacyjność druku cyfrowego? Metoda ta wyróżnia się ogromną elastycznością – można przygotować do wydruku np. 10 egzemplarzy według konkretnego projektu, i jeszcze chwilę przed wydrukiem dokonać zmian. W ofercie druku cyfrowego mamy do wyboru dużo rodzajów papieru, w rozmaitej gramaturze i strukturze. Niesłabnącą popularnością wśród zleceń od klientów detalicznych cieszą się personalizowane zaproszenia, kalendarze i karty pocztowe. Ogromną zaletą druku cyfrowego jest precyzja i szeroki wachlarz możliwości graficznych.

Rozbudowana oferta drukarni pozwala na wybór najlepszej opcji poligraficznej, która będzie dostosowana do wszystkich oczekiwań klienta. Zaawansowane technologicznie urządzenia do drukowania umożliwiają zrealizowanie każdej usługi na bardzo wysokim poziomie.