Śmieszne wycieraczki – pomysłowy upominek

Mój brat niedawno wraz z żoną wprowadzili się do nowego domu, którego budowa trwała blisko dwa lata. W związku z tym wydarzeniem organizowana była rodzinna impreza, która miała uczcić tą niewątpliwie ważną dla mojego brata chwilę. Bardzo długo rozmyślałam więc nad odpowiednim prezentem, który rozbawiłby mojego brata. Słynie on bowiem z bardzo dużego poczucia humoru, którym zaraża resztę rodziny. W celu zakupu odpowiedniego upominku udałam się więc do sklepu z zabawnymi gadżetami do domu. 

Śmieszna wycieraczka, która rozbawi każdego domownika 

śmieszne wycieraczkiPo przekroczeniu progu sklepu moim oczom ukazały się ogromne regały pełne różnego rodzaju gadżetów. W pierwszej kolejności moją uwagę zwróciły kubki z zabawnymi napisami. Wstępnie zdecydowałam się nawet na zakup dwóch konkretnych modeli (posiadały one zabawne hasła nawiązujące do imion brata oraz jego małżonki), jednak kiedy podchodziłam z nimi do kasy moją uwagę zwróciły śmieszne wycieraczki, które dostępne były w wielu wariantach. Uprzejma ekspedientka poinformowała mnie o tym, że są one wykonane z wysokiej jakości włókien kokosowych, które bardzo dobrze wchłaniają wodę i posiadają grube, naturalne włókna, które są bardzo wytrzymałe (dzięki temu wytłoczone na wycieraczce napisy nie ścierają się i długo zachowują estetyczny wygląd. Ponadto tworzywo to bardzo łatwo się czyści, wystarczy do tego jedynie ciepła woda i odrobina mydła. Warto przy tym zaznaczyć, że włókna kokosowe są bardzo plastyczne i podatne na obróbkę: można barwić je na dowolne kolory i umieszczać na nich dowolnie zaprojektowane wzory czy hasła. Mój wybór padł na brązową wycieraczkę, na której znajdował się zabawny zapis: dzwonek zepsuty, powiedz ding dong głośno. 

Prezent okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Rozbawił do łez nie tylko mojego brata, ale również całą moją rodzinę, która zebrała się w jednym miejscu by świętować wraz z nim przeprowadzę do nowego domu. Wycieraczkę udało mi się ponadto kupić w bardzo okazyjnej cenie. Polecam więc wszystkim rozważenie zakupu tego typu wycieraczek, które idealnie sprawdzą się jako prezent.