Spotkanie z polecanym psychologiem na Mokotowie

Od zawsze byłam osobą nieco wycofaną i nie przepadałam za utrzymywaniem zbyt wielu kontaktów. Gdy dorosłam i poszłam do pracy przez krótki moment poczułam, że jest to właściwa droga. Zaczęłam spełniać się w pracy i zauważać wiele nowych rzeczy. Niestety, kilka miesięcy temu, mój nastrój momentalnie się pogorszył.

Sesja u dobrego psychologa na Mokotowie

psycholog mokotówPodczas ostatniego roku miałam w pracy bardzo nerwowy czas, a większość mojego stresu dusiłam w sobie. Zorientowałam się, że wszystkie moje lęki nawarstwiają się, a strach przed porażką jest najbardziej dokuczliwy. Zdawałam sobie sprawę z tego, że przyczyn tego wszystkiego należy upatrywać w przeszłości, dlatego zdecydowałam, że czas poszukać fachowej pomocy. Jeżeli potrzebny jest dobry i sprawdzony psycholog Mokotów ma w tej kwestii dużo do zaproponowania. Umówiłam się na wizytę u jednego z lepszych psychologów w mojej okolicy i z niecierpliwością czekałam na spotkanie. Już podczas pierwszej konsultacji, poczułam się o wiele lepiej i wiedziałam, że była to dobra decyzja. W ciągu następnych kilku miesięcy regularnie uczęszczałam na te wizyty i z dnia na dzień czułam się coraz lepiej. Mój terapeuta był osobą niezwykle empatyczną, która potrafiła słuchać i wskazywać najlepsze rozwiązania. Podczas naszych indywidualnych sesji przepracowałam całe swoje dotychczasowe życie, opowiedziałam o wielu sprawach, które były dla mnie wstydliwe, lecz wiedziałam, że rozmowy te bardzo mi pomagają. Mój terapeuta pokazał mi również wiele ciekawych ćwiczeń, które pomagały przezwyciężać strach i lęki. Byłam bardzo zadowolona z efektów terapii i cieszyłam się, że każdego dnia mogę realizować swoje marzenia i cele.

Już od najmłodszych lat miewałam różne problemy natury mentalnej. Byłam osobą nieśmiałą, która zmagała się z wieloma konfliktami wewnętrznymi. Na szczęście, udało mi się znaleźć bardzo dobrego specjalistę, który już od samego początku wykazał się ogromną wiedzą oraz niezwykłym wsparciem.