Sprzęty firmy Necta

Większość przedsiębiorców, decydujących się na poszerzenie swojej sprzedaży o nowy kanał, jest zadowolonych z zysków jakie on generuje. Mowa tu o sprzedaży za pośrednictwem automatów vendingowych, które są tanie w utrzymaniu.

Wybór najlepszego automatu vendingowego?

nectaZatrudnienie pracownika w firmie zawsze wiąże się ze sporymi kosztami, które czasem są sporym obciążeniem dla przedsiębiorcy. Jeżeli nie chcemy likwidować sklepu, to można dodać do niego nowy kanał sprzedaży, który będzie znacznie tańszy w utrzymaniu. Popularne, szczególnie na zachodzie automaty vendingowe są dostosowane do samoobsługowej sprzedaży, więc nie ma potrzeby zatrudniania pracownika do obsługi. Z takiej opcji korzystają nawet apteki, które zdecydowały się na umieszczenie takiego urządzenia na terenie apteki. Są w nim sprzedawane leki wydawane bez recepty i podstawowe artykuły medyczne takie jak jednorazowe plastry opatrunkowe, tabletki przeciwbólowe czy bandaże. Dzięki temu klienci mogą robić w nich zakupy, kiedy apteka jest zamknięta lub jest duża kolejka. Wybór idealnego automatu powinien być uzależniony od tego, co chcemy w  nim sprzedawać, gdyż inne modele są przeznaczone do sprzedaży gorących i zimnych napojów, przekąsek czy lodów. Spośród wielu producentów, najlepszy jest Necta, ponieważ oferuje nowoczesne maszyny w przystępnych cenach. Są one modułowe, czyli można je dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób kompleksową powierzchnię sprzedażową, na której kupimy wszystko co będzie nam potrzebne.

Koszt automatu vendingowego, to często wydatki rzędu od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeżeli zdecydujemy się na jego wynajęcie, to koszty będą niższe i rozłożą się w czasie. Jednak można też poszukać w internecie używanych maszyn vendingowych.