Studio fotograficzne wynajęte na miesiąc

Dużo jeździłem po świecie. Byłem fotografem i moje pracy były bardzo cenione. Moje prace można było zobaczyć w galerii i byłem osobą rozpoznawalną. Ostatnio zająłem się sesjami zdjęciowymi modelek, ponieważ podpisałem korzystny kontrakt z jedną z największych w Warszawie agencji.

Wynajęcie studia fotograficznego w centrum Warszawy

wynajem studia fotograficznego WarszawaSesje miały być wykonywane w stolicy i miały trwać miesiąc czasu. Potrzebne było mi studio fotograficzne, ponieważ własnego nie posiadałem. Pracowałem głównie w terenie. Miałem niewiele czasu, dlatego od razu poszedłem do biura nieruchomości, bo liczyłem, że znajdzie się tam oferta na wynajem studia fotograficznego Warszawa była duża i coś wolnego przecież musiało się znaleźć. Od razu zaznaczyłem, że interesuje mnie biuro na miesiąc czasu i otrzymałem taką ofertę. Do wynajęcia było studio fotograficzne w centrum miasta. Było w pełni wyposażone i mogłem wynająć je nawet na jeden dzień. Oferta mi odpowiadała od razu mimo, iż nie znałem ceny najmu. To akurat była sprawa drugorzędna. Musiałem wykonać sesje zdjęciowe modelek w profesjonalnym studiu i nie mogłem wybrzydzać. Wynająłem studio i od razu jak dostałem klucze, to tam zawiozłem cały swój sprzęt. Lokal był zabezpieczony, bo posiadał alarm i mogłem tam trzymać wszystko bez obaw. Studio było bardzo zadbane i czyste, więc nie musiałem nawet sprzątać i od razu zabrałem się do pracy. Wykonywałem dziennie kilka sesji i pracowałem od rana do wieczora, ale za te pieniądze było zdecydowanie warto.

Częściej przyjmowałem zlecenia tego typu i głównie pracowałem w Warszawie. Zawsze decydowałem się wynająć to samo studio fotograficzne, ponieważ byłem zadowolony. Właściciel już mnie dobrze znał i mi ufał, więc dzięki temu bez problemu zgadzał się na wynajem.