Świetne, świecące się plecaki

Idąc do liceum wydawało mi się, że noszenie plecaka to prawdziwy obciach. Tymczasem szybko zauważyłam, że mnóstwo osób chodzi z plecakami i ja sama bardzo szybko się do nich przekonałam. Dziś jestem sobie wdzięczna za ten wybór, bo dzięki temu mój kręgosłup ma się bardzo dobrze.

Dobrej jakości plecaki 

plecak ledPamiętam, jak wybierając się do liceum chciałam za wszelką cenę wyglądać, jak dorosła osoba dlatego nie wyobrażałam sobie z początku chodzenia z plecakiem. Kupiłam świetną torbę w której chciałam schować swoje zeszyty i podręczniki, lecz ta po dwóch tygodniach została schowana na dno szafy. Powód tego był prosty – ciężar rzeczy noszonych w torbie sprawiał, że moje plecy wysiadały i po całym dniu w szkole marzyłam jedynie o gorącej kąpieli i masażu. Zauważyłam też, że praktycznie wszyscy w szkole nosili plecaki, więc i ja postanowiłam zakupić sobie porządny plecak. W internecie znalazłam mnóstwo propozycji odpowiadających mojemu gustowi, jednak najbardziej spodobał mi się plecak led, który skradł moje serce w momencie, kiedy go zobaczyłam. Jak sama nazwa wskazuje posiadał on podświetlenia ledowe, które wydały mi się niesamowitym pomysłem i w dodatku bardzo modnym. Tego roku wybieraliśmy się z rodzicami na festiwale, więc stwierdziłam, że świecący się plecak doskonale wpisze się w tamtejszy klimat, ale i w razie czego, łatwiej będzie mnie znaleźć rodzicom, kiedy zniknę w tłumie bawiących się ludzi. 

Oczywiście kupienie plecaka, było najlepszą z możliwych decyzji. Już pierwszego dnia w szkole z nowym plecakiem zapomniałam o bólu pleców. Plecak okazał się niezwykle wygodny, „pilnował” poprawnej postawy ciała, ale co dla mnie równie ważne – przydał się zarówno w szkole, jak i poza nią. Dzięki temu, że posiadał kieszeń na laptopa, a także był bardzo pojemny, mogłam zabrać go ze sobą na wakacje!