Szafa skrytkowa dla każdego pracownika

Zajmowałem się zaopatrzeniem w firmie i wykonywałem różne drobne prace. Znałem wielu producentów na rynku, u których zamawiałem meble, sprzęt biurowy i wiele innych. Szef ufał mi całkowicie i miałem dostęp do konta firmowego, więc zakupy robiłem bez żadnego problemu.

Zamówienie dużej ilości szaf skrytkowych

szafy skrytkowe bhpPodczas ostatniej kontroli, która miała miejsce w firmie okazało się, że potrzebne jednak były szafy skrytkowe bhp, które miały być dla pracowników. Dlatego właśnie konieczne było zamówienie takiej szafy dla każdego z pracowników. Naturalnie ja się tym zająłem osobiście. Pierwszy raz co prawda miałem zamówić takie szafy skrytkowe i nie miałem namiarów na producenta. Musiałem kogoś poszukać i to szybko. W internecie było sporo ogłoszeń różnych producentów i bez problemu mogłem nawiązać z którymś z nich współpracę. Do wyboru były różnej wielkości szafki i nie do końca wiedziałem, na które powinienem się zdecydować. Wybrałem te, które były w mojej ocenie praktyczne i wygodne. Każda z nich była zamykana na klucz, który miał posiadać pracownik. Musiałem zająć się przy okazji sporządzeniem listy, na której każdy musiał mi podpisać odbiór kluczyka do swojej szafki. Wybrałem dość solidne szafki skrytkowe. Każda z nich miała inny kluczyk i dzięki temu była pewność, że nikt poza głównym zainteresowanym nie będzie w stanie szafki otworzyć. Zapłaciłem za wszystko z przelewem i dzięki temu zamówienie było realizowane jeszcze tego samego dnia. 

Miłą niespodzianką była dla mnie podwyżka, którą postanowił mi dać szef. Uznał, że zasłużyłem na nią, ponieważ bardzo się starałem i zawsze wywiązywałem ze wszystkich swoich obowiązków. Poczułem się doceniony i byłem wdzięczny szefowi za wszystko. To zmotywowało mnie do jeszcze cięższej pracy.