Szukam Sali do przeprowadzenia szkolenia

Prowadzę swoją własna firmę, która zajmuję się sprzedażą różnych rzeczy od ubrań po kosmetyki i dodatkowo kilka innych ciekawych rzeczy, moja firma w ostatnim czasie dość mocno się rozwinęła dlatego postanowiłam zatrudnić kilka nowych osób.

Wynajem sali na szkolenie w Małopolsce

sala szkoleniowa krakówWspomniałam już, że moja firma się rozwija co spowodowało konieczność zatrudnienia kilku nowych osób, więc postanowiłam, że po pierwszym wdrożeniu w nasze procedury zorganizuję szkolenie dla moich pracowników. Wydaje mi się bardzo ważne aby w dzisiejszych czasach dbać o rozwój osób, które zatrudniam. Poza tym myślę, że dzięki takim szkoleniom zyskuję zarówno ja jak i moi pracownicy, mnie jako pracodawcy zawsze cieszy wzrost sprzedaży, dlatego inwestuję w szkolenia sprzedażowe a też wydaje mi się, że pracownicy czują się bardziej docenieni jak dbam o ich rozwój i pracują z jeszcze większym zaangażowaniem co daje wspaniałe efekty. W mojej firmie panuje przyjazna atmosfera i jest do dla mnie ważne, staram się, żeby było rodzinnie i lubię sprawiać małe przyjemności moim pracownikom, dlatego tym razem na szkolenie szukam ciekawego miejsca, w którym będzie dostępny odpowiedni sprzęt ale także dostęp do ciekawe rozrywki, dobrze by było gdyby strefa gastronomiczna również była dobrze rozwinięta, wszyscy uwielbiamy dobrze zjeść. Ciekawa sala szkoleniowa Kraków to duże miasto więc na całe szczęście opcji było kilka i po kilku telefonach zdecydowałam się, że wynajmę salę szkoleniową w dużym hotelu ze sporą strefą spa, w dodatku w pobliżu było kilka rozrywek typu ścianka wspinaczkowa. Razem z menagerem obiektu i firmą zajmującą się szkoleniem, zaplanowaliśmy trzy bardzo ciekawe dni, które gwarantowały nam uczciwą naukę, rozrywkę a następnie relaks i pyszne jedzenie. Szkolenie było fantastyczne, nauczyliśmy się naprawdę wielu nowych rzeczy.

Podsumowując myślę, że warto inwestować w naszych pracowników to wspaniali ludzie, bez których moja firma nie mogłaby by istnieć, postanowiłam, że postaram się organizować szkolenie lub na przykład wyjazd integracyjny przynajmniej raz na pół roku. Dzięki taki spotkaniom jeszcze lepiej poznałam osoby, z którymi pracuję a i pracownicy mieli okazję na integrację.