Taniec rozbudził we mnie pasję

Kiedy człowiek pogrążony jest w życiowym marazmie nie ma nic lepszego, jak aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Potrzebny nam wówczas spory zastrzyk świeżej energii, czegoś nowego, co wniesie do naszego życia więcej uśmiechu i radości. Taką rzeczą z całą stanowczością jest taniec. 

Taniec, jako doskonały lek na wszystko

lekcje tańca OlsztynPrzyznam szczerze, że należałam raczej do ludzi kanapowych. Nie lubiłam się ruszać i po pracy marzyłam jedynie o pilocie w ręce, ciepłej herbatce i serialach. Niestety taki tryb życia pozbawiony ruchu doprowadził mnie w pewnym momencie do marazmu, który z dnia na dzień coraz bardziej mnie dobijał. Stałam się niesłychanie leniwym człowiekiem i nawet zauważyłam, że mój wielki gruby kot ma w sobie więcej werwy niż ja. Wtedy też postanowiłam wziąć życie w swoje ręce i zapisałam się na lekcje tańca Olsztyn ma mnóstwo miejsc w których możemy rozwijać swoje zamiłowania, a lekcje te odbywały się niedaleko mojego domu, więc tym bardziej uznawałam to za znak. Nie myliłam się. Ludzie z mojej grupy mieli ogromne poczucie humoru, a także byli bardzo przyjaźnie nastawieni, co już potrafiło dać człowiekowi zastrzyk energii. Taniec natomiast okazał się być dla mnie lekiem na całe zło. Z lekcji na lekcje stawałam się coraz lepsza w tym co robię i sprawiało mi to ogromną satysfakcję. Świetna muzyka połączona z oryginalnym i nowoczesnym tańcem sprawiły ponadto, że pokochałam go całym sercem. Co więcej, zauważyłam po krótkim czasie, że w dni, kiedy nie odbywają się lekcje, energia rozpiera mnie do takiego stopnia, że zawsze wychodzę pobiegać, a nawet zapisałam się na siłownie!

Taniec był dokładnie tym, czego potrzebowałam, aby odżyć na nowo. Muzyka na dobre zagościła w moim życiu i teraz towarzyszy mi zarówno w drodze do pracy, jak i w domu. Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez tańczenia, bądź uprawiania jakiegoś sportu. W dodatku schudłam kilka kilo co niesłychanie podniosło moją samoocenę. Wreszcie czuję się szczęśliwym człowiekiem.